Ohybná húsenička malá 1 ks - červená

Veselá malá húsenička pomaľovaná pestrými farbami je vhodná pre detičky už od 1 roka. Drevený materiál je veľmi príjemný na dotyk.

Dostupnosť Na sklade
Kód: LE10961-1-BR
4,60 € 3,80 € bez DPH
Ohybná húsenička malá 1 ks - červená

Ohybná húsenička malá 1 ks - červená

Veselá farebná húsenica je vyrobená zo 100 % certifikovaného FSC® dreva. Ohýba sa do všetkých smerov. Všetky časti držia dokopy vďaka pevnej gumičke. Perfektná hračka pre najmenších.

Hlavné vlastnosti:

  • dvojica farebných vyhotovení
  • trénuje jemnú motoriku
  • robustné a odolné vyhotovenie

O spoločnosti Legler

Nemecká spoločnosť Legler sa od roku 1996 zameriava na výrobu kvalitných drevených hračiek. Všetky drevené hračky Small Foot majú označenie CE a sú vyrobené v súlade s európskou normou pre bezpečnosť hračiek EN 71. Použité farby sú špeciálne vyvinuté pre drevené hračky a sú odolné aj voči detským slinám. Drevo používané na výrobu týchto hračiek pochádza väčšinou z lesníckych spoločností, ktoré sa zaoberajú obnovou lesov.

Všetci zákazníci tak majú možnosť prispieť k zachovaniu prirodzene rastúcich lesov. Drevené hračky od tejto spoločnosti predstavujú pestrofarebné výrobky, vyrobené prevažne z prírodných surovín - dreva. Robia deťom radosť už od útleho veku a rozvíjajú ich hmatové a zmyslové schopnosti. Cieľom značky Small Foot je podporovať duševný a fyzický rozvoj detí.

Parametre:

Rozmery húsenice: 17 x 3 x 3 cm
Vek: od 1 roka
Materiál: 100 % drevo FSC®

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty