Drevená skladacia dúha - modrá Bigjigs Baby

Rozmery: 21,9 x 10,9 x 5 cm
Vek: od 18 mesiacov
Materiál: drevo

Dostupnosť Na sklade
Kód: BB33026
38,80 € 32,30 € bez DPH
Drevená skladacia dúha - modrá Bigjigs Baby

Dúhová skladačka a dekorácia v jednom

S týmito stohovacími polkruhmi môžu malé ručičky zostavovať rôzne tvary a predmety, zatiaľ čo sa učia všetko o rôznych veľkostiach a farbách. Vyrobené z masívneho dreva a maľované netoxickými farbami. Akonáhle hra skončí, dúha môže slúžiť ako pestrofarebná dekorácia v detskej izbe alebo škôlke. Rozvíja kreativitu a obratnosť. Vyrobené z vysoko kvalitných 100 % FSC® certifikovaných a zodpovedne pochádzajúcich materiálov. Vyhovuje súčasným európskym bezpečnostným normám.

Hlavné vlastnosti

  • krásna dúha v pestrých farbách
  • obsahuje 7 ks polkruhov dúhy
  • rozvíja kreativitu a obratnosť

O certifikáte FSC

Značka a certifikát FSC® (Forest Stewardship Council) zaručuje, že drevo, z ktorého bol výrobok vyrobený, nebolo vyťažené nelegálne a pochádza z lesov obhospodarovaných šetrným či prírode blízkym spôsobom, v ktorom sú dodržiavané prísne environmentálne a sociálne požiadavky. Značka FSC® na výrobku znamená, že svojim nákupom pomáhate chrániť lesy a podporujete šetrné, zodpovedné či prírode blízke hospodárenie, vďaka ktorému sú naše lesy stabilnejšie, zdravšie, majú prirodzenú druhovú skladbu a lepšie odolávajú negatívnym následkom klimatických zmien.

O značke Bigjigs Toys

Anglická značka Bigjigs Toys bola založená roku 1985 a spočiatku sa zaoberala len výrobou drevených puzzle. Majitelia vyrábali všetko ručne, s láskou, v malom záhradnom domčeku a svoje výrobky predávali na trhu. Spokojní zákazníci výrobcov motivovali k mnohým ďalším nápadom a rozšíreniu ponuky o ďalšie drevené hračky. Pribudlo zasielanie poštou a predaj cez katalóg. Spokojnosť a ohlas značky rástli, takže nasledoval veľkoobchodný predaj a pre udržanie výrobných cien presun a rozšírenie výroby na východ. Nové značky kvalitných a nápaditých hračiek si v Anglicku všimli ďalšie veľké predajné firmy. Dnes Bigjigs Toys hračky zostávajú vo vlastníctve rodiny s obrovskými skladmi v juhovýchodnom Anglicku. Spoločnosť aj naďalej dodáva svoje hračky širokej zákazníckej základni vo Veľkej Británii a západnej Európe podporená lojálnym, oddaným a tvrdo pracujúcim tímom zamestnancov. Všetky drevené hračky Bigjigs Toys sú navrhnuté v Anglicku a vyrobené ako tam, tak aj vo východnej Európe a juhovýchodnej Ázii. Kvalita hračiek značky BigJigs Toys je testovaná a zodpovedá všetkým podmienkam na predaj v EÚ a USA.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Drevená mozaika - Pláž BJ34004
Drevená doska na prevliekanie LE4610
Drevené počítadlo Profi 2
21,60 €
LE11324
Drevená mozaika farebná
10,60 €
BJ246
Navliekanie korálok - oblečenie BJ103
Logická hra Mozaika
14 €
LE11729
Petit Collage Skladačka domček PTC622