Petit Collage Veselé Safari Puzzle

Rozmery: 29 x 32 x 5 cm
Vek: od 18 mesiacov
Materiál: 100 % bukové drevo s certifikátom FSC
Dostupnosť Na sklade
Kód: PTC419
31,80 € 26,50 € bez DPH
Petit Collage Veselé Safari Puzzle

Petit Collage Veselé Safari Puzzle

Táto hudobná hračka je dokonalým úvodom do sveta hudby. Objavte skvelý spôsob, ako svojim deťom predstaviť rytmus prostredníctvom hry. Xylofón je ľahko uchopiteľný a prenosný. Produkt má masívnu drevenú konštrukciu, s 5 farebnými kovovými klapkami a elastickým úchytom pre detskú drevenú paličku. Skvelá hračka na zabezpečenie množstva hodín zábavy.

Hlavné vlastnosti:

  • Na podporu koordinácie ruka-oko
  • Vyrobené z dreva z udržateľných zdrojov a netoxických farieb na báze vody
  • Bezpečné použitie, bez BPA, bez olova, netoxické
  • Spĺňa a prekračuje všetky bezpečnostné normy

Značka a certifikát FSC® 

Značka a certifikát FSC® (Forest Stewardship Council) zaručuje, že drevo, z ktorého bol výrobok vyrobený, nebolo vyťažené nelegálne a pochádza z lesov obhospodarovaných šetrným či prírode blízkym spôsobom, v ktorom sú dodržiavané prísne environmentálne a sociálne požiadavky. Značka FSC® na výrobku znamená, že svojim nákupom pomáhate chrániť lesy a podporujete šetrné, zodpovedné či prírode blízke hospodárenie, vďaka ktorému sú naše lesy stabilnejšie, zdravšie, majú prirodzenú druhovú skladbu a lepšie odolávajú negatívnym následkom klimatických zmien.

O spoločnosti Petit Collage

Hlavným poslaním americkej firmy Petit Collage je skĺbenie moderného dizajnu, ekológie a udržateľnosti. Originálne výrobky sú navrhované v Kalifornii a v súčasnej dobe sa predávajú po celom svete. Výrobky sú vyrobené z recyklovaných materiálov, bambusu alebo kvalitného certifikovaného dreva. Všetky farby používané pri výrobe sú založené na rastlinnej báze a sú šetrné k životnému prostrediu. Výrobky sú navrhnuté tak, aby rástli spolu s vašimi deťmi a svojím dizajnom napomáhali vytvoriť im krásny a útulný domov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty