Vkladacie auto Safari

Povkladajte roztomilé zvieratká so zaoblenými hranami, pomaľované jemnými pastelovými farbami do safari autíčka. Každé zvieratko má pre seba určený otvor, stačí ho len nájsť a zvieratko doň zasunúť. Podarí sa vám povkladať dnu všetky zvieratká?

Dostupnosť Na sklade
Kód: LE11700
25 € 20,80 € bez DPH

Vkladacie auto Safari

Vkladacia hračka a drevené autíčko v jednom. Drevená vkladačka v populárnom safari dizajne. Žirafa, hroch, lev a ich kamaráti sú pripravení na výlet do divočiny so zebrou. Safari minibus má päť vkladacích otvorov, pre každé zviera jeden. Krásna hračka, ktorá trénuje rozpoznávanie tvarov a motoriku. Auto má mnoho detailov a dosť miesta pre roztomilé figúrky. Dlhotrvajúca zábava v každej detskej izbičke!

Parametre:

  • Rozmery: auto 23 x 13 x 14 cm, žirafa 5 x 1,5 x 8 cm
  • Vek: od 12 mesiacov
  • Materiál: drevo

Hlavné vlastnosti:

  • Ilustrované, pastelové farby
  • Auto a 5 dielov

O spoločnosti Legler

Nemecká spoločnosť Legler sa od roku 1996 zameriava na výrobu kvalitných drevených hračiek. Všetky drevené hračky Small Foot majú označenie CE a sú vyrobené v súlade s európskou normou pre bezpečnosť hračiek EN 71. Použité farby sú špeciálne vyvinuté pre drevené hračky a sú odolné aj voči detským slinám. Drevo používané na výrobu týchto hračiek pochádza väčšinou z lesníckych spoločností, ktoré sa zaoberajú obnovou lesov.

Všetci zákazníci tak majú možnosť prispieť k zachovaniu prirodzene rastúcich lesov. Drevené hračky od tejto spoločnosti predstavujú pestrofarebné výrobky, vyrobené prevažne z prírodných surovín - dreva. Robia deťom radosť už od útleho veku a rozvíjajú ich hmatové a zmyslové schopnosti. Cieľom značky Small Foot je podporovať duševný a fyzický rozvoj detí.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Zatĺkačka Bigjigs Toys
16,80 €
BJ33011
Zatĺkačka - farby a tvary T0530
Drevená zatĺkacia veža BB102
Zatĺkačka domček 6 dielov
23,50 €
84199
Drevená zatĺkačka Farma
25,10 €
BB551