Drevený vláčik s autíčkami - poschodový

Drevený vláčik obsahuje 2 dvojposchodové vagóny plné autíčok! Hračka dopraje najmenším rušňovodičom dlhé hodiny zábavy a veľa šťastne prejdených kilometrov. Súčaťou balenia je všetko podľa obrázku.

Dostupnosť Na sklade
Kód: LE7006
28,30 € 23,60 € bez DPH
Drevený vláčik s autíčkami - poschodový

Poschodový vláčik z dreva s príslušenstvom

Pozor, malí rušňovodiči! Tento nákladný drevený vláčik pre deti má lokomotívu a dva poschodové vagóny, ktoré môžete jednoducho zložiť a rozpojiť. Súčasťou balenia je aj 8 autíčok na kolieskach, ktoré potrebujú odviezť, či už do servisu, na šrotovisko alebo do novej vyblýskanej predajne. Hračka trénuje jemnú motoriku a dizajn kombinujú pestré farby s prírodným drevom.

O značke Small Foot by Legler

Nemecká spoločnosť Legler sa od roku 1996 zameriava na výrobu kvalitných drevených hračiek. Všetky drevené hračky Small Foot majú označenie CE a sú vyrobené v súlade s európskou normou pre bezpečnosť hračiek EN 71. Použité farby sú špeciálne vyvinuté pre drevené hračky a sú odolné aj voči detským slinám. Drevo používané na výrobu týchto hračiek pochádza väčšinou z lesníckych spoločností, ktoré sa zaoberajú obnovou lesov.

Všetci zákazníci tak majú možnosť prispieť k zachovaniu prirodzene rastúcich lesov. Drevené hračky na nožičky sú pestrofarebné výrobky, ktoré sú vyrobené prevažne z prírodných surovín - dreva. Robia deťom radosť už od útleho veku a rozvíjajú ich hmatové a zmyslové schopnosti. Cieľom značky Small Foot je podporovať duševný a fyzický rozvoj detí.

Parametre

  • Rozmery: 15 x 7 x 12 cm
  • Vek: 3+
  • Materiál: drevo
  • Obsahuje: 11 ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty