Vláčik s koľajnicami 1 ks

Vytvorte si vlastnú sieť koľajníc a nechajte vláčik putovať po známych i menej známych trasách. Na výber pritom máte z troch farebných variantov.

Dostupnosť Na sklade
Kód: LE11399-1
7,60 € 6,30 € bez DPH
Vláčik s koľajnicami 1 ks

Vláčik s koľajnicami 1 ks

Pozor, prichádza vlak! Tieto kreatívne sety lepiace pásky a lokomotívy vnuknú detskej fantázii mnoho nápadov. Deti si môžu vytvoriť vlastnú sieť koľajových tratí. Cena je uvedená za 1 ks. K dispozícii sú 3 farebné varianty, ak máte záujem o konkrétnu farbu prosím pridajte zvolený variant do poznámky v objednávke. Pokiaľ bude skladom, radi Vám vyhovieme. V prípade nepridelenia konkrétneho motívu zasielame náhodne.

Parametre

  • Rozmery: 6 x 4 x 4,5 cm
  • Vek: od 3 rokov
  • Materiál: drevo

O spoločnosti Legler

Nemecká spoločnosť Legler sa od roku 1996 zameriava na výrobu kvalitných drevených hračiek. Všetky drevené hračky Small Foot majú označenie CE a sú vyrobené v súlade s európskou normou pre bezpečnosť hračiek EN 71. Použité farby sú špeciálne vyvinuté pre drevené hračky a sú odolné aj voči detským slinám. Drevo používané na výrobu týchto hračiek pochádza väčšinou z lesníckych spoločností, ktoré sa zaoberajú obnovou lesov.

Všetci zákazníci tak majú možnosť prispieť k zachovaniu prirodzene rastúcich lesov. Drevené hračky od tejto spoločnosti predstavujú pestrofarebné výrobky, vyrobené prevažne z prírodných surovín - dreva. Robia deťom radosť už od útleho veku a rozvíjajú ich hmatové a zmyslové schopnosti. Cieľom značky Small Foot je podporovať duševný a fyzický rozvoj detí.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Drevené policajné miniauto
14,90 €
WW-4004
Drevené policajné auto
11,80 €
LE11077
Vilac Racing auto GM modré
27,70 €
V2281B
Stavebný stroj s cestou 1 ks - žltý LE11411-1-BZL
Drevený nákladiak 1 ks - zelený LE11044-1-BZ
Vilac Drevený osobný automobil V2256