Súprava farebného záhradného náradia

Chcú vám detičky pomáhať v záhrade? S touto súpravou sa môžu zapojiť do záhradných činností aj ony. Rozmery sú prispôsobené na detské rúčky.

Dostupnosť Na sklade
Kód: LE10838
27,20 € 22,70 € bez DPH
Súprava farebného záhradného náradia

Súprava farebného záhradného náradia

Zima je na konci! Je najvyšší čas, aby sa záhony pripravili na jar - alebo možno vytvoríte aj niekoľko nových? Pevná sada záhradného náradia obsahuje dvoje hrablí, lopatu a rýľ. Vo svojich jasných farbách je vhodná na akúkoľvek úlohu na záhrade.

Živé farby a realistický dizajn uľahčujú mladým záhradníkom napodobňovať dospelých a učiť sa od nich. Po dokončení práce môžu byť nástroje riadne zavesené za povrázkové konce. Toto záhradnícke náradie potrebuje už len kvety a pôdu!

Hlavné vlastnosti:

  • Ideálna veľkosť pre deti
  • Rozvíja motoriku a vzťah k prírode
  • Vyrobené z kovu, drevená násada

O spoločnosti Legler

Nemecká spoločnosť Legler sa od roku 1996 zameriava na výrobu kvalitných drevených hračiek. Všetky drevené hračky Small Foot majú označenie CE a sú vyrobené v súlade s európskou normou pre bezpečnosť hračiek EN 71. Použité farby sú špeciálne vyvinuté pre drevené hračky a sú odolné aj voči detským slinám. Drevo používané na výrobu týchto hračiek pochádza väčšinou z lesníckych spoločností, ktoré sa zaoberajú obnovou lesov.

Všetci zákazníci tak majú možnosť prispieť k zachovaniu prirodzene rastúcich lesov. Drevené hračky od tejto spoločnosti predstavujú pestrofarebné výrobky, vyrobené prevažne z prírodných surovín - dreva. Robia deťom radosť už od útleho veku a rozvíjajú ich hmatové a zmyslové schopnosti. Cieľom značky Small Foot je podporovať duševný a fyzický rozvoj detí.

Parametre:

Rozmer: 72 cm, Ø 2 cm
Vek: od 3 rokov
Materiál: drevo, kov
Sada obsahuje 4 kusy náradia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty