Súprava záhradného náradia pre deti

Hurá do záhrady! Kovové náradie s drevenými rukoväťami poslúži všetkým nadšencom vysádzania, okopávania a polievania okolitej flóry. Vďaka tejto hračke budú mať všetko potrebné náčinie na spomínané aktivity vždy po ruke v úložnej kapse, ktorú si môžu pripnúť na opasok.

Dostupnosť Na sklade
Kód: LE1710
13,20 € 11 € bez DPH
Súprava záhradného náradia pre deti

Pestrofarebné náradie pre malých záhradkárov

Aj malí záhradníci môžu okolo domu urobiť veľké veci! Zažite čaro prírody a pestovania kvetov, zeleninky či ovocia na vlastné oči a užite si veľa zábavy vo vlastnej záhrade s týmto náradím a krhlou na polievanie. Robustná záhradná taška má veľa úložného priestoru na 7 záhradných nástrojov, ktoré sú súčasťou balenia. Nájdete medzi rôzne tvarované farebné lopatky, motyčku, kultivátor, krhlu so sprejom, trojzubé hrabličky a ďalšie.

Hlavné vlastnosti

  • náradie sa ukladá do praktickej kapsy z pevnej látky
  • kovové náradie s drevenými násadami má veľkosť vhodnú pre deti 

O značke Small Foot by Legler

Nemecká spoločnosť Legler sa od roku 1996 zameriava na výrobu kvalitných drevených hračiek. Všetky drevené hračky Small Foot majú označenie CE a sú vyrobené v súlade s európskou normou pre bezpečnosť hračiek EN 71. Použité farby sú špeciálne vyvinuté pre drevené hračky a sú odolné aj voči detským slinám. Drevo používané na výrobu týchto hračiek pochádza väčšinou z lesníckych spoločností, ktoré sa zaoberajú obnovou lesov.

Všetci zákazníci tak majú možnosť prispieť k zachovaniu prirodzene rastúcich lesov. Drevené hračky na nožičky sú pestrofarebné výrobky, ktoré sú vyrobené prevažne z prírodných surovín - dreva. Robia deťom radosť už od útleho veku a rozvíjajú ich hmatové a zmyslové schopnosti. Cieľom značky Small Foot je podporovať duševný a fyzický rozvoj detí.

Parametre

  • Rozmery: 19 x 12 x 22 cm
  • Vek: 3+
  • Materiál: drevo, kov, látka
  • Obsahuje: 8 dielov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Záhradný vozík s 5 kusmi náradia LE11663
Hádzanie kruhov Active
19,40 €
LE12035
Vikingské kocky Kubb
47,70 €
LE12036
Švihadlo Hess
7,30 €
HS14377
Koník na tyči Hrom
31,20 €
LE4105
Koník na palici - jednorožec LE10279