Hádzanie kruhov Active

Pri tejto aktívnej hre budete musieť mať presnú ruku aj oko! Hádzacia hra kruhov je vyrobená z certifikovaného dreva. Súťažiaci získavajú body pri prehodení lana farebnými kolíkmi. Vhodné pre rôzne vekové kategórie. Skóre spočítate pomocou modrých šípok na základni.

Dostupnosť Na sklade
Kód: LE12035
19,90 € 16,60 € bez DPH

Prehoď laná cez farebné kolíky a zbieraj body

Kto má najlepšiu mušku? V tejto hádzacej hre kruhov musíte trafiť pletené krúžky na 9 kolíkov drevenej základne. Skóre zrátate podľa farebných šípok, body tak spočítajú aj deti, ktoré ešte nevedia poznávať čísla. Hru je možné jednoducho zložiť a zase rozložiť, môžete ju skladovať v bavlnenom vrecúšku s pútkom, v ktorom je od výroby zabalená. Perfektná hra, s ktorou si deti užijú hodíny aktívnej zábavy na čerstvom vzduchu. Trénuje koordináciu ruky-oko a zručnosť. Základňa je vyrobená zo 100 % certifikovaného FSC® dreva.

Hlavné vlastnosti

 • vhodné na voľné chvíle strávené v interiéri aj exteriéri
 • hádzacia hra pre celú rodinu
 • 9 kolíkov a 5 hádzacích kruhov
 • pletené kruhy sú jednoducho uchopiteľné
 • body je možné spočítať aj bez znalosti čísel
 • ideálne na precvičovanie presnosti hodu
 • rýchla montáž a moderný dizajn „Active“

O certifikáte FSC

Značka a certifikát FSC® (Forest Stewardship Council) zaručuje, že drevo, z ktorého bol výrobok vyrobený, nebolo vyťažené nelegálne a pochádza z lesov obhospodarovaných šetrným či prírode blízkym spôsobom, v ktorom sú dodržiavané prísne environmentálne a sociálne požiadavky. Značka FSC® na výrobku znamená, že svojim nákupom pomáhate chrániť lesy a podporujete šetrné, zodpovedné či prírode blízke hospodárenie, vďaka ktorému sú naše lesy stabilnejšie, zdravšie, majú prirodzenú druhovú skladbu a lepšie odolávajú negatívnym následkom klimatických zmien.

O značke Small Foot by Legler

Nemecká spoločnosť Legler sa od roku 1996 zameriava na výrobu kvalitných drevených hračiek. Všetky drevené hračky Small Foot majú označenie CE a sú vyrobené v súlade s európskou normou pre bezpečnosť hračiek EN 71. Použité farby sú špeciálne vyvinuté pre drevené hračky a sú odolné aj voči detským slinám. Drevo používané na výrobu týchto hračiek pochádza väčšinou z lesníckych spoločností, ktoré sa zaoberajú obnovou lesov.

Všetci zákazníci tak majú možnosť prispieť k zachovaniu prirodzene rastúcich lesov. Drevené hračky na nožičky sú pestrofarebné výrobky, ktoré sú vyrobené prevažne z prírodných surovín - dreva. Robia deťom radosť už od útleho veku a rozvíjajú ich hmatové a zmyslové schopnosti. Cieľom značky Small Foot je podporovať duševný a fyzický rozvoj detí.

Parametre

 • Rozmery: 50 x 50 x 10 cm
 • Vek: 3+
 • Materiál: 100 % FSC® drevo
 • Počet dielov: 6 kusov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Koník na palici - jednorožec LE10279
Drevené kolky - veľké
24,90 €
LE1052
Detská kuša so šípmi a terčom LE5035
Švihadlo Active 2 ks
16 €
LE11872
Švihadlo 1 ks - zajačik
22,60 €
V7793