Knižnica z masívu Bellu - biela

Knižnica Bellu je nábytkom, do ktorého vložíte všetky obľúbené knihy. Disponuje 6 nastaviteľnými policami a provensálskym dizajnom, ktorý naozaj očarí. Zdobí ju vyrezávaný vrch a mohutný podstavec z masívnej borovice. Vytvorte svojim knihám elegantný priestor.

Dostupnosť Na sklade (1 ks)
Kód: PL007B
365,80 € 304,80 € bez DPH
Knižnica z masívu Bellu - biela

Biela knižnica z masívu Bellu

Jednoduchá, elegantná a praktická knižnica z borovice je univerzálnym kusom nábytku, ktorý môžete použiť doslova kdekoľvek. Jeho nastaviteľné police poskytnú príležitosť navrhnúť, ako bude drevená knižnica vyzerať.

Na výrobu bolo použité borovicové drevo, ktoré bolo predtým starostlivo vybrané. Vďaka tomu je borovicová knižnica nielen starostlivo vyrobená, ale aj pevná a odolná. Jej teplý odtieň bielej bude vyhovovať každému interiéru, bez ohľadu na jeho štýl. Jednoduchá štruktúra a univerzálna biela bude fungovať všade. Povrch je natretý bielou farbou na vodnej báze, ktorá zaisťuje pokrytie približne 85 %. Vďaka tomu môžete vidieť prirodzenú štruktúru dreva a jeho zrno pod ním.

Masívna otvorená knižnica

Otvorená drevená knižnica je vybavená 6 policami, z ktorých štyri sú polohovateľné. Toto riešenie umožňuje zákazníkovi rozhodnúť sa, ako bude jeho knižnica vyzerať. Jedna z políc má pevnú polohu, pretože to zaisťuje pevnosť celej konštrukcie. Otvorené police sú dobrým miestom na ukladanie kníh alebo novín, ako aj vecí, ktoré zbierate. 

Vďaka tomu, že biela knižnica má veľmi univerzálny tvar a svojou farbou sa zmestí doslova všade, máte istotu, že bude dobre vyzerať ako v detskej izbe, tak aj v hale. Bude zdobiť minimalistické interiéry, ako aj interiéry v škandinávskom štýle. Samotná drevená knižnica pochádza z provensálskeho nábytku.

Vnútro knižnice je vybielené. Zadná časť nábytku je vyrobená z MDF dosky.

Montáž: Knižnica je dodávaná v demontovanom stave. Nemusíte sa ale obávať, v balení nájdete podrobné pokyny a príslušenstvo na montáž.

Dodatočné parametre

Kategória: Knižnice z masívu
Výška (cm): 190
Šírka (cm): 90
Hĺbka (cm): 45
Farba: Biela
Materiál: Borovica
Počet políc: 6 políc

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Nevypĺňajte toto pole:
Dopyt 13.12.2021 19:54
Dobrý deň. Mali by sme záujem o Knižnica z masívu Bellu - biela v inom rozmere. Predstava je 4 ks vedľa seba, s jedným horným a spodným zakončením. t.Z.akoby jeden ks. Je možné objednať knižnicu na mieru? Aká by bola cena? Cena je závislá od zvolenej farby? Prosím o Vašu odpoveď. Ďakujeme pekne. N a S
Odpovedať

Podobné produkty

regal bellu dub 4 PL007B/D
regal orech bellu 4 PL007B/O
Snímka obrazovky 2022 11 11 074302 88207
regal z masivu malmo
Vybrať farbu
Regál z masívu Malmo
2 - 5 týždňov
565,70 €
24156/BEZ
regal modern 45
Vybrať farbu
106,50 €
24291/D01
regal modern III
Vybrať farbu
267,20 €
24306/D01
regal z masivu aron (3)
676,60 €
2SMAR30