Komoda z masívu Aron Elite 06

Biela komoda z masívu je prvkom, ktorý v interiéry vytvorí pohodovú atmosféru. Poskytne dostatok úložného priestoru na uskladnenie dekorácií, riadov, dokumentov a ďalšieho. Je vyrobená z borovicového dreva, ktoré je pokryté bielou farbou. Vrchná doska je v dubovej farbe, čo v kombinácií s bielou vytvorí v miestnosti príjemnú elegantnú atmosféru.

Dostupnosť 7 - 16 dní
Kód: PLMEL06
609,80 € 508,20 € bez DPH
Komoda z masívu Aron Elite 06

Biela komoda z masívu do obývačky Aron Elite 06

Máte radi nábytok, ktorý poskytne veľa úložného priestoru a zároveň do interiéru vnesie eleganciu a jemnosť? Komoda Arone Elite 06 je jedným z týchto kúskov - priestranná, funkčná a pôsobivá. Môžete ju umiestniť do obývačky, spálne, predsiene a jedálne - kamkoľvek budete potrebovať. Horná časť 

Komoda ponúka priestrannú hornú časť, veľké skrinky a zásuvky. Vrchná doska z prírodného borovicového dreva je kombinovaná s bielym korpusom a prednou časťou.

Je vyrobená z masívneho dreva - konkrétne z fínskej borovice. Toto drevo je odolné voči poškodeniu aj zmenám teploty. Je veľmi poddajné a ľahko sa opracováva, preto sa vo vitríne nachádza množstvo líšt.

Komoda do obývačky, chodby či spálne

Komoda sa hodí do akejkoľvek miestnosti, bude ponúkať úložný priestor na menšie a väčšie predmety. Priestranné skrinky komody sú ideálne na taniere a vázy, dokumenty alebo oblečenie. Kompaktné zásuvky sú ideálne na príbory, bielizeň alebo kancelárske potreby. Komoda z masívneho dreva má širokú hornú dosku, na ktorú môžete umiestniť rodinné fotografie, vázu s čerstvými kvetmi, slávnostné dekorácie na stôl a sviečky. Masívna komoda vyzerá skvele aj ako TV stolík 

Prírodné borovicové drevo je pokryté moridlom a vodným lakom. Korpus a predná časť je pokrytá bielou farbou (85 % pokrytie). Hodí sa do provensálskych aj škandinávskych interiérov. Zásuvky sú vybavené tichým zatváraním. Drevené úchytky dodávajú vitríne eleganciu.

Návod na údržbu:

Na čistenie použite vlhkú handričku z mikrovlákna a vodu. Nepotrebujete silné čistiace prostriedky, postačia tie, ktoré sú určené na drevený nábytok. Nábytok neumiestňujte na priame slnečné svetlo ani do blízkosti zdrojov tepla, ako sú krby, radiátory a kachle.

Dodatočné parametre

Kategória: Komody z masívu
Výška (cm): 85
Šírka (cm): 166
Hĺbka (cm): 41
Farba: Biela, Dub
Materiál: Borovica
Počet zásuviek: 2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

livia komoda 5 1
Komoda z masívu Livia
4 - 7 týždňov
1 224,70 €
22995
komoda z masivu 05 aron (3)
786,20 €
2SMAR05
belluno komoda z masivu dub 7 PL002B/D
PLMEL42 ZM (4)
626,50 €
PLMEL42
PLMEL05 ZM (3)
766,90 €
PLMEL05
komoda z masivu aron 06 (3)
626,40 €
2SMAR06
komoda z masivu sydney 2
Vybrať farbu
od 424,10 €
38683/D01
vestre komoda 5 borovica 1 79638