Konferenčný stolík z masívu Aron Elite

Obývačka je miestom, kde sa stretáva rodina a priatelia. Jej súčasťou je aj funkčný konferenčný stolík, ktorý spríjemní vzhľad celej obývacej miestnosti. Okrem toho poskytne dostatok priestoru na občerstvenie, kvetiny či praktické veci. Stolík je vyrobený z masívnej borovice odolnej voči poškodeniu. 

Dostupnosť 7 - 16 dní
Kód: PLMEL15
247,60 € 206,30 € bez DPH
Konferenčný stolík z masívu Aron Elite

Biely konferenčný stolík do obývačky Aron Elite 

Konferenčný stolík je prvkom, ktorý v poriadne zariadenej obývačke nemôže chýbať. Stretáva sa pri ňom celá rodina a zdieľa svoje príbehy. Stolík do obývačky Aron Elite je vyrobený z borovicového dreva, takže vám bude slúžiť veľa rokov.

Štvorcovú dosku stola využijete na občerstvenie, poháre, kvety atď. Spodná polička stolíka je miesto na knihu, farebné časopisy, balíček vreckoviek a diaľkový ovládač televízora. Konferenčný stolík má malé rozmery, takže sa hodí aj do miestností s obmedzeným priestorom. Môže tiež dopĺňať pracovňu alebo väčšiu spálňu.

Pre zachovanie krásy prírodného dreva bol podstavec natretý vodným moridlom a lakom, ktoré zvýraznia suky a letokruhy na povrchu. Dopĺňa ho rám v bielej farbe s 85 % krytím.

Návod na údržbu:

Na čistenie použite vlhkú handričku z mikrovlákna a vodu. Nepotrebujete silné čistiace prostriedky, postačia tie, ktoré sú určené na drevený nábytok. Nábytok neumiestňujte na priame slnečné svetlo ani do blízkosti zdrojov tepla, ako sú krby, radiátory a kachle.

Dodatočné parametre

Kategória: Konferenčné stolíky z masívu
Výška (cm): 48
Šírka (cm): 70
Hĺbka (cm): 70
Farba: Biela, Dub
Materiál: Borovica

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

PLROS05 ZM PLROS05
konferencny stolik malmo 1
Vybrať farbu
305,10 €
24153/BEZ
Konferenčný stolík do obývačky Provance PRO.076.02/KRYS
Konferenčný stolík Provance
371,10 €
PRO.077.02/KRYS
provance stol lawa kopia
618,40 €
PRO.075.02/KRYS