Nízka vitrína z masívu Aron Elite

Hľadáte praktickú vitrínu do kuchyne či obývačky? Aron Elite patrí medzi funkčný nábytok, ktorý v obývačke poskytne dostatok miesta a takisto priestor zútulní. Vitrína je vyrobená z borovicového dreva, ktoré je natreté bielou farbou. Vrchná doska v odtieni dub bude slúžiť na vystavenie kvetov, fotografii a doplnkov.

Dostupnosť 7 - 16 dní
Kód: PLMEL04
596,90 € 497,40 € bez DPH
Nízka vitrína z masívu Aron Elite

Presklená vitrína do obývačky Aron Elite

Nízka vitrína Aron Elite poskytne miesto na vystavenie dekorácií a doplnkov. Vitrína vyniká masívnym podstavcom na ktorom stojí. Celok dotvárajú diagonálne lišty na sklenených čelách a jemné rukoväte.

Je vyrobená z masívneho dreva - konkrétne z fínskej borovice. Toto drevo je odolné voči poškodeniu aj zmenám teploty. Je veľmi poddajné a ľahko sa opracováva, preto sa vo vitríne nachádza množstvo líšt.

Presklená vitrína z masívu do jedálne aj obývačky

Jedálenskú vitrínu možno umiestniť aj do obývacej izby, v skutočnosti je vhodná na každé miesto, kde chcete niečo uložiť a zároveň nechcete, aby sa na predmety usádzal prach. Za dvierkami nájdete dve široké police na vystavenie vecí, priestranná zásuvka je ideálnym miestom na drobnosti, na ktoré je vždy málo miesta - príbory, nabíjačky, pasy. Do priestrannej skrinky umiestnite vázy, dokumenty atď.

Prírodné borovicové drevo je pokryté moridlom a vodným lakom. Korpus a predná časť je pokrytá bielou farbou (85 % pokrytie). Hodí sa do provensálskych aj škandinávskych interiérov. Zásuvky sú vybavené tichým zatváraním. Drevené úchytky dodávajú vitríne eleganciu.

Návod na údržbu:

Na čistenie použite vlhkú handričku z mikrovlákna a vodu. Nepotrebujete silné čistiace prostriedky, postačia tie, ktoré sú určené na drevený nábytok. Nábytok neumiestňujte na priame slnečné svetlo ani do blízkosti zdrojov tepla, ako sú krby, radiátory a kachle.

Dodatočné parametre

Kategória: Vitríny z masívu
Výška (cm): 140
Šírka (cm): 95
Hĺbka (cm): 41
Farba: Biela, Dub
Materiál: Borovica

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

komoda z masivu aron 04 (19)
590,30 €
2SMAR04
vitrína malmo
Vybrať farbu
410,20 €
24174/BEZ
PLROS07 ZM
704,60 €
PLROS07
PLMEL02 ZM (9) PLMEL02
Snímka obrazovky 2022 11 03 131500 45867