Hra Zaviaž si šnúrku - pár topánok

Pestro maľované drevené topánky sú ideálnou motorickou hračkou pre drobcov, ktorí sa chcú pri obúvaní osamostatniť. Pri páre tenisiek samozrejme nesmú chýbať šnúrky, ktoré môžu deti rôzne prevliekať a viazať. Potrénujú pršteky a naučia sa zručnosť na celý život.

Dostupnosť Na sklade
Kód: LE10152
13,50 € 11,30 € bez DPH
Hra Zaviaž si šnúrku - pár topánok

Motorická hra so zaväzovaním šnúrok

Naučte drobcov zaväzovať si šnúrky rýchlo a jednoducho! S touto prevliekacou hračkou sa deti naučia prevliekať a zaväzovať zábavnou formou. Dve pestrofarebné topánky ponúkajú veľa priestoru na precvičovanie rôznych typov prevliekania a viazania. Zaväzovanie šnúrok trénuje motoriku, zručnosť a trpezlivosť. Prvý krok k osamostatneniu!

Hlavné vlastnosti

  • pár drevených topánočiek s textilnými šnúrkami
  • trénuje motoriku, zručnosť, trpezlivosť

O značke Small Foot by Legler

Nemecká spoločnosť Legler sa od roku 1996 zameriava na výrobu kvalitných drevených hračiek. Všetky drevené hračky Small Foot majú označenie CE a sú vyrobené v súlade s európskou normou pre bezpečnosť hračiek EN 71. Použité farby sú špeciálne vyvinuté pre drevené hračky a sú odolné aj voči detským slinám. Drevo používané na výrobu týchto hračiek pochádza väčšinou z lesníckych spoločností, ktoré sa zaoberajú obnovou lesov.

Všetci zákazníci tak majú možnosť prispieť k zachovaniu prirodzene rastúcich lesov. Drevené hračky na nožičky sú pestrofarebné výrobky, ktoré sú vyrobené prevažne z prírodných surovín - dreva. Robia deťom radosť už od útleho veku a rozvíjajú ich hmatové a zmyslové schopnosti. Cieľom značky Small Foot je podporovať duševný a fyzický rozvoj detí.

Parametre

  • Rozmery: 10 x 10 x 1,5 cm
  • Vek: 3+
  • Materiál: drevo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty