Motorická hračka - lesná balančná hra

Balančná hračka s motívom lesných zvieratiek ponúkne veľa zábavy pri stavaní najvyššej veže z valčekov rôzneho priemeru. Aby zábava bola ešte väčšia, vežu je potrebné umiestniť na vratkú hojdačku.

Dostupnosť Na sklade
Kód: LE10945
10,70 € 8,90 € bez DPH
Motorická hračka - lesná balančná hra

Motorická hračka - lesná balančná hra

Komu sa podarí naskladať tú najvyššiu vežu? Veľkou výzvou, v ktorej musia byť všetky herné kúsky vyrobené zo 100% certifikovaného dreva FSC® umiestnené na vratkej hojdačke. Obrázok ukazuje, ktorý kus je umiestnený ako prvý.

Hlavne vlastnosti:

  • rozvíja jemnú motoriku detí
  • podporuje zvedavosť
  • vyrobené z 100% FSC dreva

O značke Small Foot by Legler

Nemecká firma Legler zameraná na výrobu kvalitných drevených hračiek od roku 1996. Všetky drevené hračky značky Small Foot majú označenie CE a sú vyrábané podľa európskej normy pre bezpečnosť hračiek EN 71. Použité farby sú špeciálne vyvinuté pre drevené hračky a sú odolné aj proti slinám detí. Drevo na výrobu týchto hračiek pochádza z lesníckych spoločností zapojených do zalesňovania. Drevené hračky Small Foot sú žiarivo farebné produkty, ktoré sú vyrobené prevažne z prírodných surovín – dreva.

Čo znamená 100 % FSC drevo

Značka a certifikát FSC® (Forest Stewardship Council) zaručuje, že drevo, z ktorého bol výrobok vyrobený, nebolo vyťažené nelegálne a pochádza z lesov obhospodarovaných šetrným či prírode blízkym spôsobom, v ktorom sú dodržiavané prísne environmentálne a sociálne požiadavky. Značka FSC® na výrobku znamená, že svojím nákupom pomáhate chrániť lesy a podporujete šetrné, zodpovedné či prírode blízke hospodárenie, vďaka ktorému sú naše lesy stabilnejšie, zdravšie, majú prirodzenú druhovú skladbu a lepšie odolávajú negatívnym následkom klimatických zmien.

Parametre:

  • Veľkosť: 14x2x8,5 cm
  • Rozmer valčeka: 3 cm, Ø 2 cm
  • Vek: 3+
  • Materiál: 100 % drevo FSC

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty