Aktívny trojuholník Iceland

Vitajte na Islande! Najmenší tu môžu spoznávať flóru a faunu vďaka zábavným aktivitám na každej strane. Motorická hračka obsahuje vkladačku, korálkový labyrint, ozubené kolieska, otáčajúci valec či posuvné zvieratká. Dizajn dreveného trojuholníka si obľúbia všetci drobci. Určené pre deti od 1 roka.

Dostupnosť Na sklade
Kód: V8510
55,70 € 46,40 € bez DPH
Aktívny trojuholník Iceland

Drevená motorická kocka v tvare trojuholníka

Nechajte sa pozvať na výpravu do poetického zimného kráľovstva návrhárky Michelle Carlslund. Spolu s polárnymi zvieratkami a eskimákmi môžu deti prostredníctvom rôznorodých aktivít rozvíjať jemnú motoriku, orientáciu v priestore a poznávacie schopnosti. Na stenách hranola nájdete korálkové bludisko, vkladačku, hrkajúci valec, ozubené kolieska, rad ďalších posuvných i otáčavých prvkov a pružne upevnené dvierka sprístupňujúce vnútorný priestor. Svojou jedinečnou farebnosťou a motívmi sa hračka stane skutočnou ozdobou detskej izby.

Hlavné vlastnosti

  • motorický hranol a 5 dielikov vkladačky
  • rôzne motorické, vizuálne aj zvukové atrakcie
  • dizajn Michelle Carlslund
  • odolné drevené prevedenie

O značke Vilac

Už viac ako 100 rokov plní značka Vilac detské sny. Spoločnosť Vilac sídli hlboko v srdci pohoria Jura, obklopená horami, jazerami a lesmi. Táto francúzska spoločnosť vyrába od roku 1911 drevené hračky v klasickom, starodávnom štýle s modernými farbami a vzormi. Hračky Vilac sú jedinečné, nikdy nevyjdú z módy a dokážu očariť všetky generácie. Vilac pomáha utvárať detskú predstavivosť svojimi radostnými ilustráciami, dizajnmi a reinterpretáciami klasických hračiek, ktoré sa len tak neopotrebujú. Drevené hračky Vilac vzbudzujú vášeň aj o 50 rokov neskôr, keď ako dospelí náhodou nájdete v podkroví hračky, ktoré ste ako deti milovali. Vilac už 100 rokov prepája deti s hračkami, ktoré si obľúbia a vážia si ich. A prečo ich deti tak milujú? To zostáva tajomstvom firmy Vilac.

Parametre

  • Rozmery: 23 x 37 x 21 cm
  • Vek: od 12 mesiacov
  • Materiál: drevo, kov
  • Dizajn: Michelle Carlslund

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Skladacia veža - dúha
15,80 €
LE11775
Dúhová skladacia veža BB098
110 image 1
23 €
05903357360948/DUH