Drevená motorická kocka - Garden

Deti sa s touto motorickou kockou zabavia na celé hodiny! Každá zo štyroch strán je plná hier, nadšenia a zábavy a horná obsahuje korálkový labyrint. Kombinácia prírodného dreva a jemných pastelových farieb robí túto hračku perfektnou pre chlapcov aj dievčatá.

Dostupnosť Na sklade
Kód: LE10622
25,30 € 21,10 € bez DPH
Drevená motorická kocka - Garden
Drevená motorická kocka - Garden
Akcia

Detská motorická kocka s labyrintom na hranie

Motorická kocka ponúka na svojich stenách mnoho príležitostí na hru a zábavu. Detskú zručnosť a orientáciu v priestore je možné prirodzene rozvíjať korálkovým bludiskom na veku, vkladačkou, alebo ozubenými kolieskami. Kocka je bohato dekorovaná pestrofarebnými motívmi s mnohými roztomilými zvieratkami, tie môžu zároveň s rozmanitými tvarmi, hrkálkou a ďalšími atrakciami pomôcť rôznymi spôsobmi zdokonaľovať poznávacie schopnosti detí. Hračka je vyrobená zo silnej preglejky a odolného nezávadného plastu, môže tak ponúknuť vysokú životnosť. Vďaka otočnému veku je prakticky skladná a je možné ju hravo umiestniť do poličky, ktorú spestrí svojou farebnosťou.

Hlavné vlastnosti

  • kocka s vekom a 3 diely vkladačky
  • 5 stien s rôznymi atrakciami
  • robustné a odolné prevedenie

O značke Small Foot

Nemecká firma Legler zameraná na výrobu kvalitných drevených hračiek od roku 1996. Všetky drevené hračky značky Small Foot majú označenie CE a sú vyrábané podľa európskej normy pre bezpečnosť hračiek EN 71. Použité farby sú špeciálne vyvinuté pre drevené hračky a sú odolné aj proti slinám detí. Drevo na výrobu týchto hračiek pochádza z lesníckych spoločností zapojených do zalesňovania. Drevené hračky Small Foot sú žiarivo farebné produkty, ktoré sú vyrobené prevažne z prírodných surovín – dreva.

Parametre

  • Rozmery: 20 x 20 x 36 cm
  • Vek: 1+
  • Materiál: drevo, kov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty