Detský regál domček City 11

Jeden z najžiadanejších regálov pre deti z našej ponuky. Detský regál domček City 11 bielo-sivej farby kombinuje pekný dizajn a rozprávkový nádych. Disponuje až 5 policami, do ktorých si deti smelo môžu uložiť všetky svoje knihy alebo hračky. Ideálny do kombinácie s produktmi kolekcie City.

Dostupnosť Na sklade
Kód: 1073311151/KON
132,48 € 110,40 € bez DPH
Detský regál domček City 11

Regál domček pre deti ideálny ako knižnica do detskej izby

Domčekový regál do detskej izby City 11 je inšpirovaný globálnymi trendmi. Ide o bezpečný detský nábytok, ktorý je dielom najlepších dizajnérov. Na jeho výrobu sa používa pevnejší a hrubší materiál, než býva pri štandardnom detskom nábytku. Použité sú tiež originálne talianske pánty, kovanie a patentované spojenie dosiek. Predstavte si, že hranol strechy unesie zaťaženie až 120 kg.

Police tak poskytnú dostatok priestoru pre knihy, drevené hračky, dekorácie a iné detské doplnky. Očarujúca detská knižnicaúžasne vyzdobí priestor. V kombinácii s iným nábytkom - detskými domčekmi City vytvorí čarovnú atmosféru. V takom prostredí sa dieťa cíti maximálne pohodlne a príjemne.

Detská knižnica City 11 však vyzerá aj sama o sebe skvelo. V spomínanej spoločnosti ostatného detského nábytku z kolekcie City vytvára rozprávkovú ulicu domov. Toto mimoriadne módne usporiadanie detskej izby poskytuje optimálne podmienky pre vývoj, učenie, hranie a relaxáciu.

Dodatočné parametre

Kategória: Regály na hračky a knihy
Výška (cm): 172,3
Šírka (cm): 57
Hĺbka (cm): 45
Farba: Biela, Sivá
Materiál: drevotrieska

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: