Regál IGA

Štýlový regál IGA pre školákov i tínedžerov. V domácnosti nájde široké uplatnenie. Uvítate elegantný dizajn, zásuvku i 3 police, ktoré poskytnú dostatok priestoru na uloženie väčších či menších drobností.

Dostupnosť 2 - 5 týždňov
Kód: 018-070-210/PIN
302,10 € 251,80 € bez DPH
Regál IGA
bookcase
Prémiový

Regál IGA

Detská izba sa nezaobíde bez nábytku umožňujúceho komfortné uloženie hračiek, kníh či boxov s rôznymi drobnosťami. Tento nábytok však musí samozrejme spĺňať aj estetické kritériá a preto sme sa vám rozhodli ponúknuť otvorený regál  IGA, ktorý má všetky predpoklady na to, aby vám vyhovoval po každej stránke.

Otvorený regál IGA nielenže vyzerá dobre, ale má aj 3 police a jednu zásuvku, ktoré zabezpečia dostatok priestoru na uloženie všetkých detských pokladov. Zásuvka je vybavená kvalitným vodiacim systémom so samodovieraním.

Materiál a spracovanie

Regál je vyrobený z kvalitnej laminovanej dosky a masívneho bukového dreva (rukoväte, nohy). Regál IGA je k dispozícii v bielej farbe. Krásne sa zapadne ako do chlapčenskej, tak aj dievčenskej izby. Drevený regál je dodávaný v balení na samomontáž. Do pozornosti vám dávame možnosť dokúpenia ozdobného poťahu zásuvky.

Rozmery

  • Výška: 186 cm
  • Hĺbka: 44 cm
  • Šírka: 70,5 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Regály na hračky a knihy
Výška (cm): 186
Šírka (cm): 70,5
Hĺbka (cm): 44
Farba: Biela
Materiál: Buk, Laminát, Drevotrieska

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobný produkt

I'ga 2
Prémiový
Detská izba IGA baby
2 - 5 týždňov
1 532 €
3806/PIN