Veľký regál Marsylia

Veľký drevený regál z portfólia štýlovej kolekcie Marsylia v elegantnej bielej farbe. Regál so vzhľadom francúzskeho plážového domčeka so sedlovou strechou vynikne v kombinácii s klasickým regálom Marsylia alebo  prídavným regálom Marsylia.

Dostupnosť 2 - 5 týždňov
Kód: 019-072-110/PIN
480,50 € 400,40 € bez DPH
Veľký regál Marsylia
large bookcase
Prémiový

Veľký regál Marsylia poteší drobcov i rodičov

Detská izba sa nezaobíde bez nábytku umožňujúceho komfortné uloženie hračiek, kníh či boxov s rôznymi maličkosťami. Tento nábytok však musí samozrejme spĺňať aj estetické kritériá a preto sme sa vám rozhodli ponúknuť veľký otvorený regál Marsylia, ktorý má všetky predpoklady na to, aby vám vyhovoval po každej stránke. Regál pripomína francúzsky plážový domček. Vnútri je vybavený 3 policami, takže obavy o nedostatok úložného priestoru nie sú vôbec namieste. Poteší však aj kvalitou prevedenia a zdravotne neškodnými farbami.

Materiály a spracovanie

Regál je vyrobený z lakovanej MDF dosky (police sú vyrobené z laminovanej dosky). Natretý ekologickými vodnými farbami, vďaka ktorým bol zabezpečený vhodný proces schnutia. Použitie ekologických farieb eliminovalo riziko alergie u detí na minimum. K dispozícii v bielej farbe. Hodí sa do chlapčenskej aj dievčenskej izby. Drevený regál je dodávaný v balení na samomontáž. 

Rozmery

  • Výška: 184 cm
  • Hĺbka: 54,5 cm
  • Šírka: 107,5 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Regály na hračky a knihy
Výška (cm): 184
Šírka (cm): 107,5
Hĺbka (cm): 54,5
Farba: Biela
Materiál: MDF, Laminát, Drevotrieska

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: