Regál Marsylia

Kód: 019-071-110/PIN
322,49 € –9 %
small bookcase
322,49 € –9 % 294,89 € 245,74 € bez DPH
Výroba (2 - 5 týždňov)

Drevený regál z portfólia štýlovej kolekcie Marsylia v elegantnej bielej farbe. Regál so vzhľadom francúzskeho plážového domčeka sa vďaka 3 policiam postará o prehľadné uloženie hračiek, kníh a pod. Pekne ukáže v kombinácii s prídavným regálom Marsylia. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Regál Marsylia urobí koniec neporiadku v detskej izbe

Detská izba sa nezaobíde bez nábytku umožňujúceho komfortné uloženie hračiek, kníh či boxov s rôznymi drobnosťami. Tento nábytok však musí samozrejme spĺňať aj estetické kritériá a preto sme sa vám rozhodli ponúknuť otvorený regál Marsylia, ktorý má všetky predpoklady na to, aby vám vyhovoval po každej stránke. Regál pripomína francúzsky plážový domček, v hornej časti má charakteristický tvar šikmej strechy. Vnútri je vybavený tromi policami, takže obavy o nedostatok úložného priestoru nie sú vôbec namieste. Poteší však aj kvalitou prevedenia a zdravotne neškodnými farbami.

Materiály a spracovanie

Regál je vyrobený z lakovanej MDF dosky (police sú vyrobené z laminovanej dosky). Natretý ekologickými vodnými farbami, vďaka ktorým bol zabezpečený vhodný proces schnutia. Použitie ekologických farieb eliminovalo riziko alergie u detí na minimum. K dispozícii v bielej farbe. Hodí sa do chlapčenskej aj dievčenskej izby. Drevený regál je dodávaný v balení na samomontáž. 

Rozmery

  • Výška: 183 cm
  • Hĺbka: 54,5 cm
  • Šírka: 72 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Regály na hračky a knihy
Výška x šírka x hĺbka: 183 x 72 x 54,5

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: