Drevené kolky - lesné zvieratká

Rozmery: 3,8 x 11,5 x 3,8 cm
Vek: 2+
Materiál: 100 % FSC® drevo
Počet dielov: 7 ks

Dostupnosť Na sklade
Kód: BJ32010
39,70 € 33,10 € bez DPH
Drevené kolky - lesné zvieratká

Bowling pre deti so zvieracími kolkami

Strike! Kolková párty v lese s partiou priateľských zvieratiek. Tieto pestrofarebné kolky z certifikovaného FSC® dreva len čakajú, až ich zhodíte, zdvihnete a opäť trafíte guľou! Zvieracia hračka deťom pomôže s rozvojom koordinácie ruky-oka a tiež jemnej motoriky. Kolky tiež zoznámia deti so základnými počtami. Drevená hračka zo 100 % FSC® certifikovaných a udržateľných materiálov. Vysoká kvalita, drevo z etických zdrojov, farby bezpečné pre deti - toto všetko pridáva hračke na životnosti.

Hlavné vlastnosti

  • 100 % FSC® drevo
  • 1 drevená guľa a 6 zvieracích kolkov - sova, jazvec, jeleň, mačka, medveď, králik
  • motorická hračka

O certifikáte FSC

Značka a certifikát FSC® (Forest Stewardship Council) zaručuje, že drevo, z ktorého bol výrobok vyrobený, nebolo vyťažené nelegálne a pochádza z lesov obhospodarovaných šetrným či prírode blízkym spôsobom, v ktorom sú dodržiavané prísne environmentálne a sociálne požiadavky. Značka FSC® na výrobku znamená, že svojim nákupom pomáhate chrániť lesy a podporujete šetrné, zodpovedné či prírode blízke hospodárenie, vďaka ktorému sú naše lesy stabilnejšie, zdravšie, majú prirodzenú druhovú skladbu a lepšie odolávajú negatívnym následkom klimatických zmien.

O značke Bigjigs Toys

Anglická značka Bigjigs Toys bola založená roku 1985 a spočiatku sa zaoberala len výrobou drevených puzzle. Majitelia vyrábali všetko ručne, s láskou, v malom záhradnom domčeku a svoje výrobky predávali na trhu. Spokojní zákazníci výrobcov motivovali k mnohým ďalším nápadom a rozšíreniu ponuky o ďalšie drevené hračky. Pribudlo zasielanie poštou a predaj cez katalóg. Spokojnosť a ohlas značky rástli, takže nasledoval veľkoobchodný predaj a pre udržanie výrobných cien presun a rozšírenie výroby na východ. Nové značky kvalitných a nápaditých hračiek si v Anglicku všimli ďalšie veľké predajné firmy. Dnes Bigjigs Toys hračky zostávajú vo vlastníctve rodiny s obrovskými skladmi v juhovýchodnom Anglicku. Spoločnosť aj naďalej dodáva svoje hračky širokej zákazníckej základni vo Veľkej Británii a západnej Európe podporená lojálnym, oddaným a tvrdo pracujúcim tímom zamestnancov. Všetky drevené hračky Bigjigs Toys sú navrhnuté v Anglicku a vyrobené ako tam, tak aj vo východnej Európe a juhovýchodnej Ázii. Kvalita hračiek značky BigJigs Toys je testovaná a zodpovedá všetkým podmienkam na predaj v EÚ a USA.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Súprava hier 4 Friends
26 €
LE12228
Jeujura Tradičné hry 2 v 1
25,20 €
J8115
Drevený pinballový súboj
95,90 €
V2372
Matematická hra Runny
23,90 €
LE11716
Stolný tenis - zelený
31,80 €
82797
Vratká veža Dynamit
26 €
LE11863
Piškvorky drevené
11,10 €
BJ691
Hra Adventure games: Žalár
20,70 €
DI655218