Hra Rummy Gold Edition

Chceli by ste si stráviť dlhé chvíle spoločenskou hrou nielen pre deti, ale pre celú rodinu? Rummy vám bude vždy k dispozícii v kvalitnom a trvácnom drevenom prevedení. Prírodné a pastelové farby sa hodia do každej izby či herne a poskytnú kopec nadčasovej zábavy. Doplniť ju môžete aj ďalšími hrami z rovnakej kolekcie Gold Edition.

Dostupnosť Na sklade
Kód: LE12224
24,20 € 20,20 € bez DPH

Spoločenská číselná hra Rummy pre celú rodinu

Klasická strategická hra z dreva v modernom, "dospelom" motíve so sofistikovanými zlatými detailmi, trendy pastelovými farbami a prírodným drevom. Vysoko kvalitné drevené herné dieliky, ktoré majú kontrastnú potlač a symboly, vďaka ktorým ich môžete jednoducho rozoznať. Drevený držiak herných dielikov je mierne zahnutý, chráni tak pred nakukovaním protihráčov. Hra je zabalená v odolnom lepenkovom boxe, vďaka ktorému môžete hru jednoducho uskladniť. Podporuje rozvoj sústredenosti a pozornosti. Skvele sa hodí k ostatným hrám zo série Gold Edition. Hra vyzerá pekne aj ako dekorácia.

Hlavné vlastnosti

  • drevená rodinná hra
  • rozvíja pozornosť a sústredenosť
  • krásna farebná kombinácia a viditeľné drevo

O značke Small Foot by Legler

Nemecká spoločnosť Legler sa od roku 1996 zameriava na výrobu kvalitných drevených hračiek. Všetky drevené hračky Small Foot majú označenie CE a sú vyrobené v súlade s európskou normou pre bezpečnosť hračiek EN 71. Použité farby sú špeciálne vyvinuté pre drevené hračky a sú odolné aj voči detským slinám. Drevo používané na výrobu týchto hračiek pochádza väčšinou z lesníckych spoločností, ktoré sa zaoberajú obnovou lesov.

Všetci zákazníci tak majú možnosť prispieť k zachovaniu prirodzene rastúcich lesov. Drevené hračky na nožičky sú pestrofarebné výrobky, ktoré sú vyrobené prevažne z prírodných surovín - dreva. Robia deťom radosť už od útleho veku a rozvíjajú ich hmatové a zmyslové schopnosti. Cieľom značky Small Foot je podporovať duševný a fyzický rozvoj detí.

Parametre

  • Rozmery: 27 x 7,5 x 1 cm
  • Rozmery dieliku: 3,5 x 2,5 x 0,5
  • Vek: 3+
  • Materiál: drevo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Človeče, nehnevaj sa! - lúka BJ790
Piškvorky v pastelových farbách LE11782
Petit Collage Pretekom k recyklácii PTC626
Drevené kolky Víly
15,10 €
BJ864
Kufrík na šach a Backgammon LE2853
Logická hra 4 Friends
20,80 €
LE12235
Drevená hra Bingo
77,50 €
LE1831