Hra Barikády a Halma Gold Edition

Drevené spoločenské hry 2v1 Halma a Barikáda prinesú do každej rodiny veľa zábavy. Halmu môžu hrať 2-6 hráči, Barikády 2-4 hráči. Prevedenie je veľmi trvácne, moderné a skvele sa kombinuje s ďalšími hrami z kolekcie Gold Edition.

Dostupnosť Na sklade
Kód: LE12223
32,50 € 27,10 € bez DPH

Dve spoločenské hry v jednom

Dve klasické strategické hry z dreva v modernom, "dospelom" motíve so sofistikovanými zlatými detailmi v kombinácii s dymovou modrou, čiernou, bielou a prírodným drevom. Obojstranná hracia doska pre viac zábavy! Na jednej strane Halma, na druhej Barikády/Malefiz. Hracia doska má dve časti, ktoré držia pohromade za pomocou magnetov. Zaujímavý vzhľad, materiál príjemný na dotyk. Hra je zabalená v odolnom a kvalitnom lepenkovom boxe, vďaka ktorému môžete hru jednoducho uskladniť. Podporuje rozvoj strategického myslenia a sústredenosti. Skvele sa hodí k ostatným hrám zo série Gold Edition. Hra vyzerá pekne aj ako dekorácia.

Hlavné vlastnosti

  • drevená rodinná hra
  • rozvíja strategické myslenie a sústredenosť
  • krásna farebná kombinácia a viditeľné drevo

O značke Small Foot by Legler

Nemecká spoločnosť Legler sa od roku 1996 zameriava na výrobu kvalitných drevených hračiek. Všetky drevené hračky Small Foot majú označenie CE a sú vyrobené v súlade s európskou normou pre bezpečnosť hračiek EN 71. Použité farby sú špeciálne vyvinuté pre drevené hračky a sú odolné aj voči detským slinám. Drevo používané na výrobu týchto hračiek pochádza väčšinou z lesníckych spoločností, ktoré sa zaoberajú obnovou lesov.

Všetci zákazníci tak majú možnosť prispieť k zachovaniu prirodzene rastúcich lesov. Drevené hračky na nožičky sú pestrofarebné výrobky, ktoré sú vyrobené prevažne z prírodných surovín - dreva. Robia deťom radosť už od útleho veku a rozvíjajú ich hmatové a zmyslové schopnosti. Cieľom značky Small Foot je podporovať duševný a fyzický rozvoj detí.

Parametre

  • Rozmery: 28 x 28 x 1 cm
  • Rozmery kameňa: Ø 1,5 cm; 1 cm
  • Vek: 3+
  • Materiál: drevo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Jeujura Sada 50 hier
42,40 €
J8119
Vilac Zeleninová bitka
27,10 €
V2163
Človeče, nehnevaj sa - Safari LE11697
Drevený solitér Bigjigs Toys BJ152
Hra Petit Collage Hádaj, kto som!? PTC238
Drevené piškvorky 3D
17,40 €
LE4462
Matematická hra Runny
24,10 €
LE11716