Drevené pexeso Michelle Carlslund

Toto detské a pestro ilustrované pexeso potrápi závity drobcov až 48 dielikmi z dreva. Rozložite ich choaticky alebo do úhľadnej mriežky a striedajte sa pri hľadaní rovnakých dvojíc. Kto ich nájde najviac vyhráva! Tradičná hra v odolnom, trvácnom a dizajnovom prevedení.

Dostupnosť Na sklade
Kód: V8515
20,10 € 16,80 € bez DPH
Drevené pexeso Michelle Carlslund

Dizajnové detské pexeso z dreva

Hľadáte originálne pexeso? Chcete vidieť líšku hrajúcu na klavír, psa držiaceho lízatko, myšku hrajúcu na tubu, alebo slona jazdiaceho na kolobežke? Vypravte sa do fantastického sveta zvierat za sprievodu hravých ilustrácií Michelle Carlslund. Herné dieliky sú svojimi rozmermi prispôsobené rúčkam najmenších, sú vyrobené z odolného dreva a opatrené kvalitnou potlačou. Hra je dodávaná v bohato dekorovanej drevenej krabičke, ktorá sa na poličke ľahko stane neprehliadnuteľnou atrakciou.

Hlavné vlastnosti

  • 48 herných dielikov
  • dizajn Michelle Carlslund
  • odolné drevené prevedenie
  • praktické a atraktívne balenie

O značke Vilac

Už viac ako 100 rokov plní značka Vilac detské sny. Spoločnosť Vilac sídli hlboko v srdci pohoria Jura, obklopená horami, jazerami a lesmi. Táto francúzska spoločnosť vyrába od roku 1911 drevené hračky v klasickom, starodávnom štýle s modernými farbami a vzormi. Hračky Vilac sú jedinečné, nikdy nevyjdú z módy a dokážu očariť všetky generácie. Vilac pomáha utvárať detskú predstavivosť svojimi radostnými ilustráciami, dizajnmi a reinterpretáciami klasických hračiek, ktoré sa len tak neopotrebujú. Drevené hračky Vilac vzbudzujú vášeň aj o 50 rokov neskôr, keď ako dospelí náhodou nájdete v podkroví hračky, ktoré ste ako deti milovali. Vilac už 100 rokov prepája deti s hračkami, ktoré si obľúbia a vážia si ich. A prečo ich deti tak milujú? To zostáva tajomstvom firmy Vilac.

Parametre

  • Rozmery dielika: 5 x 5 cm
  • Vek: 2+
  • Materiál: drevo
  • Dizajn: Michelle Carlslund

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty