Zmyslová hra Hmataj a nájdi - Iceland

Vitajte na Islande! Najmenší tu môžu spoznávať postavičky, flóru a faunu vďaka hmatovej hre vo vedierku. Vlož ruku do vnútra vrecúška, chyť jednu z figúriek a snaž sa opísať jej tvary. Čo alebo kto to asi môže byť? Morská hviezdica, obláčik alebo eskimák? Vhodné pre objaviteľov od 2 rokov.

Dostupnosť Na sklade
Kód: V8525
30,90 € 25,80 € bez DPH
Zmyslová hra Hmataj a nájdi - Iceland

Drevená hmatová hra vo vedierku

Obľúbená hračka Vilac sa originálnym spôsobom snaží rozvíjať hmat - často zabúdaný zmysel u detí. Teraz prichádza v jedinečnom variante vyrobenom podľa návrhov ilustrátorky Michelle Carlslund. Hra je tvorená najmä drevenými figúrkami ukrytými vo vedierku vybavenom vo vnútri jemným látkovým vreckom. Menšie deti majú za úlohu po vložení ruky do tuby len na základe hmatania popísať zvieratká svojimi slovami. Aký predmet držia v ruke? Rodičia môžu postup drobcom predviesť názorným príkladom. Staršie deti môžu hrať hru vo forme lota, alebo binga, k týmto hrám sú v sade k dispozícii obrázkové karty jednotlivých predmetov.

Hlavné vlastnosti

  • 21 herných dielikov a 20 obrázkových kariet
  • pre 2–5 hráčov
  • rôzne herné varianty
  • dizajn Michelle Carlslund
  • praktické balenie

O značke Vilac

Už viac ako 100 rokov plní značka Vilac detské sny. Spoločnosť Vilac sídli hlboko v srdci pohoria Jura, obklopená horami, jazerami a lesmi. Táto francúzska spoločnosť vyrába od roku 1911 drevené hračky v klasickom, starodávnom štýle s modernými farbami a vzormi. Hračky Vilac sú jedinečné, nikdy nevyjdú z módy a dokážu očariť všetky generácie. Vilac pomáha utvárať detskú predstavivosť svojimi radostnými ilustráciami, dizajnmi a reinterpretáciami klasických hračiek, ktoré sa len tak neopotrebujú. Drevené hračky Vilac vzbudzujú vášeň aj o 50 rokov neskôr, keď ako dospelí náhodou nájdete v podkroví hračky, ktoré ste ako deti milovali. Vilac už 100 rokov prepája deti s hračkami, ktoré si obľúbia a vážia si ich. A prečo ich deti tak milujú? To zostáva tajomstvom firmy Vilac.

Parametre

  • Rozmery: 16 x 16 x 16 cm
  • Vek: 2+
  • Materiál: drevo, kartón
  • Dizajn: Michelle Carlslund

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Hra Hadíky a rebríky XL
29,30 €
LE11785
Jeujura Drevený šach a dáma J66430
Človeče, nehnevaj sa! - cestovná hra DI621220
Stolný biliard mini
40 €
LE6703
Drevené kolky - anglická stráž
21,30 €
BJ647
Hra Klobúčik, hop! - myšky LE7959