Človeče, nehnevaj sa Safari pre 6 hráčov

Kto by nepoznal hru Človeče, nehnevaj sa, obľúbenú nielen medzi deťmi ale aj dospelými. Táto má rozkošný dizajn exotických zvieratiek v drevenom úložnom boxe, ktorý je zároveň hracou plochou. Hru tak môžete zobrať so sebou kamkoľvek na dovolenku, aby ste si spríjemnili večernú pohodu v kruhu rodiny.

Dostupnosť Na sklade
Kód: LE11765
25 € 20,80 € bez DPH
Človeče, nehnevaj sa Safari pre 6 hráčov

Človeče, nehnevaj sa - Safari pre 6 hráčov

Skvelá zábava až pre 6 hráčov každého veku! V tejto klasickej hre vyrobenej z dreva musíte dostať svoje zvieratká zo savany do domčeka. Zebra, žirafa, krokodíl, slon, leopard a lev vyzerajú skoro ako praví. Tieto figúrky sú vhodné pre deti, sú drevené a majú plyšové prvky. Herná doska je praktická, po zložení sa z nej opäť stane úložný box. Dve herné kocky vám ukážu, o koľko polí sa môžete posunúť. Klasická stolová hra v trendy dizajne, ktorá deti naučí počítať, poznávať farby a zvieratá. Deti sa tiež naučia prehrávať. Ideálne tiež na cesty.

Hlavné vlastnosti:

  • Pre 2–6 hráčov
  • Herná doska, 24 figúrok a 2 kocky
  • Praktické balenie

O značke Small Foot

Nemecká firma Legler zameraná na výrobu kvalitných drevených hračiek od roku 1996. Všetky drevené hračky značky Small Foot majú označenie CE a sú vyrábané podľa európskej normy pre bezpečnosť hračiek EN 71. Použité farby sú špeciálne vyvinuté pre drevené hračky a sú odolné aj proti slinám detí. Drevo na výrobu týchto hračiek pochádza z lesníckych spoločností zapojených do zalesňovania. Drevené hračky Small Foot sú žiarivo farebné produkty, ktoré sú vyrobené prevažne z prírodných surovín – dreva.

Parametre: 

  • Rozmery: 26 x 24 x 1,5 cm
  • Výška figúrky: 3,5 cm; Ø 1,5 cm
  • Vek: 4+
  • Materiál: drevo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: