Dubová jedálenská stolička Verto

Jedálenská stolička k masívnemu stolu výrazne svieti spomedzi všetkých svojím štýlom. Má pohodlné operadlo rozdelené na 2 časti. Je vyrobená z masívneho duba, ktoré je významné pre svoju kvalitu a vôňu.

Dostupnosť 2 - 5 týždňov
Kód: KDB02
122 € 101,70 € bez DPH
Dubová jedálenská stolička Verto

Jedálenská stolička z masívu KAT02

Dubové drevo je druh, ktorý je spojený s prestížou. Mysliac na našich zákazníkov, ktorí chcú elegantne zariadiť interiér svojho domu alebo bytu, sme pripravili ponuku dubového nábytku. Dubová stolička je nielen pohodlná a krásna, ale aj odolná a pevná konštrukcia, ktorá umožňuje dlhoročnú spokojnosť so zakúpeným výrobkom.

Výrobok má dvojité operadlo rozdelené na dve vkusné časti. To zaisťuje nielen pohodlie pri sedení, ale aj výrazný a pekný vzhľad. Drevená, dubová stolička má pohodlné sedenie, ktoré svojim tvarom umožňuje pohodlie.

Dubová jedálenská stolička 

Nábytok bol vyrobený z dubového dreva - v nábytkárskom priemysle je cenné pre jeho jednoduché spracovanie a v domácnostiach pre jeho trvanlivosť. Dubový nábytok má na povrchu pravidelné zrná dreva, ktoré len dokazujú na kvalitu použitých materiálov. Aby si zachoval prirodzený vzhľad, bola dubová stolička potiahnutá olejom a ochranným voskom. Dub je nazývaný kráľom stromov a nábytok z jeho dreva je svojou štruktúrou pevný a mimoriadne odolný.

Dodatočné parametre

Kategória: Stoličky z masívu
Výška (cm): 95
Šírka (cm): 42
Hĺbka (cm): 42
Farba: Dub
Materiál: Dub

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty