Detská izba Marylou

Kód: 198/BELL
1 184,40 € 987 € bez DPH
Výroba (7 - 16 dní)

Klasická, elegantná línia detského nábytku so sviežim a jemným vzhľadom. Detská izba nezabúda ani na praktickú stránku veci a ide ruka v ruke s maximálnou funkčnosťou. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Nábytok do detskej izby Marylou

Súčasťou zostavy nábytku je:

Zostava nábytku Marylou reprezentuje praktické a vkusné detské izby, ktoré sú výnimočné pre svoju jednoduchosť a nevtieravú noblesu. Detská izba Marylou je obohatená o krásne strieborné úchytky, no inak nechce zbytočne strhávať na seba prílišnú pozornosť a s výnimkou jemných frézovaných dekorácií na nej už nenájdete žiadne iné snahy o vylepšenia. Marylou ich jednoducho viac nepotrebuje, no aj napriek tomu je v interiéroch neprehliadnuteľná.

Nábytok je vyrobený z kvalitnej MDF a drevotrieskovej dosky, spĺňa všetky európske normy z hľadiska bezpečnosti používania. Nábytok má zaoblené hrany, materiály používané vo výrobnom procese sú bezpečné, rovnako ako zdravotne neškodné farby. Farba má všetky požadované certifikáty a spĺňa normu Chemical Resistances UNI EN 12720. Okrem toho, pred uvedením do predaja, je nafarbený kus nábytku testovaný v laboratóriách. Vďaka špeciálne vytvrdenej farbe nie sú emitované žiadne škodlivé látky a po vytvrdnutí sa farebný náter stáva pevným. O zdravie dieťaťa sa teda obávať netreba. Poteší vysoká odolnosť nábytku voči poškriabaniu a žltnutiu vplyvom pôsobenia času, komfort zvyšuje kovanie od renomovanej spoločnosti Häfele.

Ďalšie informácie:

Detská izba Marylou je dodávaná v balení na samomontáž. Ku každému kusu nábytku je pripojený podrobný návod na montáž, ktorý ukazuje krok za krokom, ako ho zostaviť. Balenie disponuje všetkým potrebným vybavením na montáž nábytku (skrutky atď.). 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: