Detská postieľka / posteľ Marylou so zásuvkou (2v1) - 140 x 70 cm

Elegantná postieľka s klasickým dizajnom. Detská postieľka Marylou so zásuvkou je bezpečná po všetkých stránkach. Zdravotne neškodné farby, nastaviteľná výška matraca. Dá sa zmeniť na posteľ!

Dostupnosť 2 - 5 týždňov
Kód: 2907V2/BELL
378,80 € 315,70 € bez DPH
Detská postieľka / posteľ Marylou so zásuvkou (2v1) - 140 x 70 cm

 

Detská postieľka / posteľ Marylou so zásuvkou

Marylou je klasická, elegantná línia detského nábytku so sviežim, jemným vzhľadom. Detská posteľ je vyrobená z dreva a kvalitnej MDF dosky. Nábytok spĺňa všetky európske normy z hľadiska bezpečnosti používania.

Posteľ má zaoblené hrany, materiály používané vo výrobnom procese sú bezpečné, rovnako ako zdravotne neškodné farby. O zdravie dieťaťa sa teda obávať nemusíte. Poteší vysoká odolnosť postele voči poškriabaniu a žltnutiu vplyvom pôsobenia času.

Detská postieľka Marylou zaujme rodičov, ktorí uprednostňujú praktické a efektívne riešenia. Postieľka totiž poslúži mladším i starším deťom, pretože jej funkcie sa dajú prispôsobovať rôznym vývojovým štádiám dieťaťa. Matrac v detskej postieľke sa môže nachádzať v 3 úrovniach (24 / 40 / 53 cm od podlahy). Najvyššie umiestnenie matraca je vhodné pre novorodencov, stredné pre sediace dieťatká, a najnižšie pre deti, ktoré už dokážu samostatne stáť. To však samozrejme nie je všetko.

Detská postieľka môže byť pri starších deťoch prestavaná na pohodlnú posteľ, ktorá im poskytne komfortné a bezpečné spanie. Poteší priestranná zásuvka z MDF dosky. Zásuvka je vybavená systémom zo samodovieraním, vďaka čomu je manipulácia so zásuvkou oveľa jednoduchšia.  

Lesk: 50/100

Hlavné výhody:

- tri odnímateľné lamely (ploché lamely) v jednom z rámov postele umožňujú staršiemu dieťaťu vyjsť z postieľky,
- tri výškové úrovne na uloženie matraca prispôsobené vývoju dieťaťa,
- detská postieľka rastie s dieťaťom, možnosť prestavby na posteľ.

Veľkosť matraca: 70 x 140 cm

Rozmery detskej postieľky:

Šírka: 78,6 cm
Dĺžka: 146,1 cm
Výška: 90,6 cm

Rozmery postele:
Šírka: 78,6 cm
Dĺžka: 146,1 cm
Výška: 61,8 cm

Ďalšie informácie:

Farba má všetky požadované certifikáty a spĺňa normu Chemical Resistances UNI EN 12720. Okrem toho, pred uvedením do predaja, je nafarbený kus nábytku testovaný v laboratóriách. Vďaka špeciálne vytvrdenej farbe nie sú emitované žiadne škodlivé látky a po vytvrdnutí sa farebný náter stáva pevným.

Detská posteľ je dodávaná v balení pre samomontáž. Ku každému kusu nábytku je pripojený podrobný návod na montáž, ktorý ukazuje krok za krokom, ako ho zostaviť. Balenie disponuje potrebným vybavením na montáž nábytku (skrutky atď.).

 

Dodatočné parametre

Kategória: Detské postieľky
Farba: Biela
Rozmer postieľky: 140 x 70 cm
Dĺžka x šírka x výška postieľky: 146,1 x 78,6 x 90,6 cm
Dĺžka x šírka x výška postele: 146,1 x 78,6 x 61,8 cm
Rozmery matraca: 140 x 70 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty