Skriňa Marylou - 2 dverová

Kód: 2903/BELL
333,60 € 278 € bez DPH
Výroba (7 - 16 dní)

Drevená skriňa Marylou ladená do provensálskeho štýlu. Oceníte príťažlivý dizajn i objemnú zásuvku a police, do ktorých uložíte odevy, odevné doplnky i bielizeň.

Detailné informácie

Podrobný popis

Drevená skriňa Marylou - 2 dverová

Skriňa z kolekcie Marylou je mimoriadne priestranná a dokonale sa hodí do detskej izby. Môžete do nej uložiť všetky detské odevy. V hlavnej časti sa nachádzajú 2 police, ktoré sa dajú nastaviť, v hornej časti je umiestnená závesná tyč na šaty a v spodnej časti je zásuvka, ktorá je skvelá na uloženie bielizne. Celá kolekcia Marylou sa vyznačuje nadčasovým štýlom - elegantná biela farba v kombinácii so striebornými úchytmi a dizajn v provensálskom štýle dodajú každej detskej izbe jedinečný charakter. Drevená skriňa Marylou osloví všetkých rodičov, ako aj ich deti.

Bezpečnosť nadovšetko

Pri výrobe nábytku sa výrobca nábytku zameriava na bezpečnosť užívateľov, najmä tých najmladších. Preto nábytok z kolekcie Marylou nemá ostré hrany a zásuvky sú vybavené pomalým uzatváracím mechanizmom. Okrem toho bola skriňa vyrobená z MDF a nábytkovej dosky, ktorá bola potom potiahnutá špeciálnym náterom, ktorý neuvoľňuje škodlivé látky.

Rozmery:

  • šírka 102,6 cm
  • hĺbka 52,5 cm
  • výška 174,6 cm

Ďalšie informácie:

Drevená skriňa je dodávaná v balení na samomontáž. Ku každému kusu nábytku je pripojený podrobný návod na montáž, ktorý ukazuje krok za krokom, ako ho zostaviť. Balenie disponuje potrebným vybavením na montáž nábytku (skrutky atď.).

Návod na údržbu:

Skriňa by mala byť ošetrovaná mäkkou bavlnenou handričkou navlhčenou vo vode alebo prípravkom určeným na starostlivosť o drevený nábytok.

Dodatočné parametre

Kategória: Detské skrine
Šírka x výška x hĺbka: 102,6 x 174,6 x 52,5 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: