Detská izba Mobi B (2 farby)

Decentná, no určite nie tuctová. Aj takto by sa dala stručne zhodnotiť útulná detská izba Mobi B, ktorá školákom alebo študentom vytvorí ideálne podmienky na relax i učenie. Vďaka skriniam, regálom a komode nie sú reči o veľkorysom úložnom priestore žiadnou frázou, ale realitou. 

Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Dostupnosť 2 - 5 týždňov 2 - 5 týždňov Zvoľte variant
Kód: 17759M/MEB 17759Z/MEB Zvoľte variant
1 469,60 € 1 224,70 € bez DPH
Detská izba Mobi B (2 farby)

Detská izba Mobi B (2 farby)

Detská izba Mobi B obsahuje:

Detská izba Mobi B je zostavená tak, aby v maximálnej možnej miere vyhovovala školákom i študentom a rodičov v blízkej či vzdialenejšej budúcnosti odbremenila od zbytočnej kúpy prípadných ďalších kúskov nábytku. Pri detskej izbe Mobi B sa tak budú môcť vaše ratolesti oprieť o služby kvalitného, vizuálne príťažlivého a plne funkčného nábytku, ktorý im pri troche starostlivosti bude slúžiť dlhé roky.

Detská izba Mobi B poteší klasickými regálmi i skriňami, osobitnú pozornosť si však zaslúži rohová skriňa, ktorá využíva priestory, ktoré by možno inak zostali nevyužité. Najväčším benefitom skrine sú samozrejme poličky a priestory so závesnými tyčami na zavesenie odevov alebo odevných doplnkov. Detská izba prirodzene kladie dôraz nielen na úložný priestor, ale aj na komfort učenia i odpočinku. O  ten sa v prvom prípade postará praktický písací stôl, kvalitný odpočinok bude záležitosťou postele so štandardným rozmerom matraca 200 x 90 cm (matrac nie je súčasťou dodávanej postele). 

Detská izba je vyrobená z laminovanej dosky, ľahko sa udržiava a čistí. Disponuje ABS hranami, čo výrazne zvyšuje jej odolnosť proti poškodeniu.  Izba je dostupná v bielo - modrej alebo bielo - žltej farebnej kombinácii. 

Ďalšie informácie:

Detská izba Mobi B je dodávaná v balení na samomontáž. Ku každému kusu nábytku je pripojený podrobný návod na montáž, ktorý ukazuje krok za krokom, ako ho zostaviť. Balenie disponuje všetkým potrebným vybavením na montáž nábytku (skrutky atď.).

Dodatočné parametre

Kategória: Detské izby
Farba: Biela, Žltá, Modrá

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Mobi 1
344,80 €
MO1B/MEB
Mobi 4 MO4B/MEB
Mobi 6
169,50 €
MO6B/MEB
Mobi 9
172,60 €
MO9B/MEB
Mobi 11 MO11B/MEB
Mobi 14
75,70 €
MO14B/MEB
Mobi 17 MO17B/MEB
Mobi 18
301,90 €
MO18B/MEB