Detská izba Mobi B (2 farby)

Kód: 17759M/MEB 17759Z/MEB Zvoľte variant
1 244,33 € 1 036,94 € bez DPH
Výroba (2 - 5 týždňov) Výroba (2 - 5 týždňov) Zvoľte variant
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Decentná, no určite nie tuctová. Aj takto by sa dala stručne zhodnotiť útulná detská izba Mobi B, ktorá školákom alebo študentom vytvorí ideálne podmienky na relax i učenie. Vďaka skriniam, regálom a komode nie sú reči o veľkorysom úložnom priestore žiadnou frázou, ale realitou. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Detská izba Mobi B (2 farby)

Detská izba Mobi B obsahuje:

Detská izba Mobi B je zostavená tak, aby v maximálnej možnej miere vyhovovala školákom i študentom a rodičov v blízkej či vzdialenejšej budúcnosti odbremenila od zbytočnej kúpy prípadných ďalších kúskov nábytku. Pri detskej izbe Mobi B sa tak budú môcť vaše ratolesti oprieť o služby kvalitného, vizuálne príťažlivého a plne funkčného nábytku, ktorý im pri troche starostlivosti bude slúžiť dlhé roky.

Detská izba Mobi B poteší klasickými regálmi i skriňami, osobitnú pozornosť si však zaslúži rohová skriňa, ktorá využíva priestory, ktoré by možno inak zostali nevyužité. Najväčším benefitom skrine sú samozrejme poličky a priestory so závesnými tyčami na zavesenie odevov alebo odevných doplnkov. Detská izba prirodzene kladie dôraz nielen na úložný priestor, ale aj na komfort učenia i odpočinku. O  ten sa v prvom prípade postará praktický písací stôl, kvalitný odpočinok bude záležitosťou postele so štandardným rozmerom matraca 200 x 90 cm (matrac nie je súčasťou dodávanej postele). 

Detská izba je vyrobená z laminovanej dosky, ľahko sa udržiava a čistí. Disponuje ABS hranami, čo výrazne zvyšuje jej odolnosť proti poškodeniu.  Izba je dostupná v bielo - modrej alebo bielo - žltej farebnej kombinácii. 

Ďalšie informácie:

Detská izba Mobi B je dodávaná v balení na samomontáž. Ku každému kusu nábytku je pripojený podrobný návod na montáž, ktorý ukazuje krok za krokom, ako ho zostaviť. Balenie disponuje všetkým potrebným vybavením na montáž nábytku (skrutky atď.).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: