Detská izba Tablo E (2 farby)

Kód: 17798B/MEB 17798E/MEB Zvoľte variant
832,69 € 693,91 € bez DPH
Výroba (2 - 5 týždňov) Výroba (2 - 5 týždňov) Zvoľte variant
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Detská izba Tablo E určite nepatrí k nevýrazným zostavám nábytku, okolo ktorých prejdete bez povšimnutia. Práve naopak. Izba má šarm a štýl, zaujme však nielen po vizuálnej, ale aj praktickej stránke. Plusové body navyše získava atraktívnou cenou.   

Detailné informácie

Podrobný popis

Detská izba Tablo E (2 farby)

Detská izba Tablo E obsahuje:

Detská izba Tablo E je zostavená tak, aby v maximálnej možnej miere vyhovovala školákom i študentom a rodičov v blízkej či vzdialenejšej budúcnosti odbremenila od zbytočnej kúpy prípadných ďalších kúskov nábytku. Pri detskej izbe Tablo E sa tak budú môcť vaše ratolesti oprieť o služby kvalitného, vizuálne príťažlivého a plne funkčného nábytku.

Aby neostalo iba pri slovách, skriňa a regály sa postarajú o nekomplikované uloženie oblečenia a množstva najrozličnejších predmetov. Domáce úlohy alebo školské projekty pôjdu za písacím stolom ako po masle a kvalitný spánok si zoberie pod palec komfortná posteľ, do ktorej stačí umiestniť vhodný matrac s rozmermi 200 x 90 cm. Detská izba naozaj neponecháva nič na náhodu a myslí aj na najdrobnejšie detaily. Počítať tak budete môcť aj s praktickou poličkou na stenu, ktorá prispeje k udržaniu poriadku na stole.

Detská izba Tablo E je vyrobená z laminovanej dosky, ľahko sa udržiava a čistí. Disponuje ABS hranami, čo výrazne zvyšuje jej odolnosť proti poškodeniu.  Izba je dostupná v kombinácii grafit-enigma alebo grafit-biela-atlantic.

Ďalšie informácie:

Detská izba Tablo E je dodávaná v balení na samomontáž. Ku každému kusu nábytku je pripojený podrobný návod na montáž, ktorý ukazuje krok za krokom, ako ho zostaviť. Balenie disponuje všetkým potrebným vybavením na montáž nábytku (skrutky atď.).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: