Detská izba Ines (baby) - sivá

Kolekcia Ines spĺňa očakávania tých najnáročnejších mamičiek, pre ktoré je okrem funkčnosti detského nábytku rovnako dôležitý aj ich dizajn.

Dostupnosť 2 - 5 týždňov
Kód: 194BG/BELL
1 364,40 € 1 137 € bez DPH
Detská izba Ines (baby) - sivá

Nábytok do detskej izby Ines (baby) - sivá

Súčasťou zostavy nábytku je:

Kolekcia nábytku Ines bola navrhnutá tak, aby sa dokonale vynímala v akejkoľvek detskej izbe. Čisté línie nábytku, efektná sivá farba a dekoratívne prvky v podobe porcelánových úchytov na zásuvkách, či štýlové frézovanie robia detskú izbu neobyčajne atraktívnou, ale aj univerzálnou. Pokojne ju preto môžete použiť na zariadenie izby dievčaťa alebo chlapca.

Detská izba Ines je plná elegancie, ale nepodceňuje ani praktickú stránku veci a ide ruka v ruke s maximálnou funkčnosťou. Presvedčia vás o tom všetky kúsky nábytku, ktoré tvoria túto zostavu. Sklamaním nebude ani kvalita použitých materiálov. Nábytok je vyrobený z MDF a drevotrieskovej dosky, systém tichého samodovierania Blum zasa ocení každá mamička a otecko. Na povrchovú úpravu bola použitá zdravotne neškodná farba. Farba má všetky požadované certifikáty. Okrem toho, pred uvedením do predaja, je nafarbený kus nábytku testovaný v laboratóriách. Vďaka špeciálne vytvrdenej farbe nie sú emitované žiadne škodlivé látky a po vytvrdnutí sa farebný náter stáva pevným. 

Farba materiálu:

  • odtieň sivej - RAL 7004
  • odtieň bielej - RAL 9010

Ďalšie informácie:

Detská izba je dodávaná v balení na samomontáž. Ku každému kusu nábytku je pripojený podrobný návod na montáž, ktorý ukazuje krok za krokom, ako ho zostaviť. Balenie disponuje všetkým potrebným vybavením na montáž nábytku (skrutky atď.). 

Dodatočné parametre

Kategória: Detské izby
Farba: Sivá

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

skrina ines biela 4566/BELL
komoda ines biela
360 €
4565/BELL
prebalovaci pult ines biely 5660/BELL
Bergen C
Detská izba Bergen
2 - 5 týždňov
1 380,20 €
17723/MEB
Faro B
Detská izba Faro B
2 - 5 týždňov
1 276,70 €
17744/MEB
Delta B
Detská izba Delta B
2 - 5 týždňov
1 189,20 €
17738/MEB
Tablo A Grafit+Bialy+Atlantic
1 383 €
17795B/MEB