Písací stôl do detskej izby Barcelona / Marsylia

Kód: 700-500-110/PIN
264,59 € –9 %
MG 6351
264,59 € –9 % 240,59 € 200,49 € bez DPH
Na sklade

Elegantný, praktický a plne funkčný stôl. Vhodný do detskej izby Barcelona či Marsylia, no upúta aj pri iných kolekciách nábytku. Poskytne dostatok priestoru na písanie domácich úloh i na rôzne voľnočasové aktivity.

Detailné informácie

Podrobný popis

Písací stôl do detskej izby Barcelona / Marsylia

Praktický pracovný stôl je ideálnym doplnkom do detskej izby zariadenej nábytkom Barcelona a Marsylia, ale zapadne aj do iných kompozícií. Písací stôl je k dispozícii iba so skrinkou umiestnenou vpravo. Vnútri skrinky je jedna polička, ktorá rozdeľuje skrinku na dve polovice. K stolíku si môžete dokúpiť aj poličku na klávesnicu - ide o hotový plastový priečinok, ktorý sa priskrutkuje pod dosku. Písací stôl je k dispozícii v bielej farbe, hodí sa do dievčenskej i chlapčenskej detskej izby. 

Rozmery:

Šírka: 120 cm
Výška: 76 cm
Hĺbka: 60 cm

Materiál a spracovanie:

Detský pracovný stôl je vyrobený z MDF dosiek. Nábytok spĺňa všetky európske normy z hľadiska bezpečnosti používania. Materiály používané vo výrobnom procese sú bezpečné, rovnako ako zdravotne neškodné farby. O zdravie dieťaťa sa teda obávať nemusíte. Poteší vysoká odolnosť stolíka voči poškriabaniu a žltnutiu vplyvom pôsobenia času.

Ďalšie informácie:

Detský stôl je dodávaný v balení na samomontáž. Ku nábytku je pripojený podrobný návod na montáž, ktorý ukazuje krok za krokom, ako ho zostaviť. Balenie disponuje všetkým potrebným vybavením na montáž nábytku (skrutky atď.).

Dodatočné parametre

Kategória: Detské písacie stoly a stolíky
Šírka x výška x hĺbka: 120 x 76 x 60 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: