Elegantná detská postieľka Ines so zásuvkou (2 farby)

Elegantná postieľka s príťažlivým dizajnom. Detská postieľka Ines so zásuvkou je bezpečná po všetkých stránkach. Zdravotne neškodné farby, nastaviteľná výška matraca. Dá sa prestavať na posteľ!

Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Dostupnosť 2 - 5 týždňov 2 - 5 týždňov Zvoľte variant
Kód: 4564/BELL 4568/BELL Zvoľte variant
492,90 € 410,80 € bez DPH
Elegantná detská postieľka Ines so zásuvkou (2 farby)

Detská postieľka Ines so zásuvkou nielen pre najmenších drobcov

Aká by mala byť perfektná postieľka pre dieťa? Nuž určite bezpečná a pohodlná pre dieťa, ale zároveň by mala byť aj najlepším riešením pre rodičov. Preto je dobré, keď postieľka "rastie" s dieťaťom a jej používanie nekončí po krátkom čase. Ak viete oceniť takéto praktické riešenia a zároveň hľadáte štýlový nábytok do detskej izby, detská postieľka Ines určite splní vaše očakávania.

Materiály použité na výrobu postieľky

Detská postieľka Ines je vyrábaná z najkvalitnejších materiálov - vysokokvalitného prírodného bukového dreva, drevotrieskovej dosky a robustnej a pevnej MDF dosky. Tieto materiály sú natreté špeciálnou farbou, ktorá po vytvrdení chráni povrchy pred chemickým (voda, mlieko, oleje, čistiace prostriedky) i mechanickým poškodením (všetky druhy škrabancov počas používania). Použitá farba pochádza od spoľahlivého talianskeho dodávateľa a je certifikovaná podľa normy EN 71/3, ktorá ju považuje za úplne bezpečné riešenie pre dieťa, ktoré nemôže prichádzať do kontaktu so škodlivými látkami. 

  • odtieň sivej - RAL 7004
  • odtieň bielej - RAL 9010

Postieľka je bezpečná po každej stránke a funkčná aj po odrastení batoľaťa

Detská postieľka Ines umožňuje umiestnenie roštu pod matrac v troch výškových úrovniach. Najvyššie umiestnenie matraca je vhodné pre novorodencov, stredné pre sediace dieťatká a najnižšie pre deti, ktoré už dokážu samostatne stáť. To však nie je ani zďaleka všetko. Detská postieľka rastie spolu s dieťaťom a môže byť neskôr premenená na pohodlnú posteľ, ktorá dieťaťu poskytne komfortný priestor na oddych alebo spánok. Vďaka postieľke Ines tak v konečnom dôsledku nemusíte často meniť nábytok v detskej izbe

Poteší však aj objemná zásuvka s kvalitným systémom Blum, ktorý zjednodušuje manipuláciu s týmto úložným priestorom. Zásuvka môže byť použitá na uloženie posteľnej bielizne alebo detských hračiek. 

Hlavné výhody:

- spĺňa prísne európske bezpečnostné normy,
- tri výškové úrovne umiestnenia matraca prispôsobené vývoju dieťaťa (30/42/54 cm od podlahy),
- možnosť prestavby postieľky na detskú posteľ.

Rozmery:

Dĺžka - 152,5 cm
Výška - 92 cm
Šírka - 83,5 cm

Do postieľky pasuje matrac s rozmermi 70 x 140 cm.

Ďalšie informácie:

Detská postieľka je dodávaná v balení pre samomontáž. Ku každému kusu nábytku je pripojený podrobný návod na montáž, ktorý ukazuje krok za krokom, ako ho zostaviť. Balenie disponuje potrebným vybavením na montáž nábytku (skrutky atď.).

Návod na údržbu:

Postieľka by mala byť ošetrovaná mäkkou bavlnenou handričkou navlhčenou vo vode alebo prípravkom určeným na starostlivosť o drevený nábytok.

Dodatočné parametre

Kategória: Detské postieľky
Farba: Biela, Sivá
Rozmer postieľky: 140 x 70 cm
Dĺžka x šírka x výška postieľky: 152,5 x 83,5 x 92
Rozmery matraca: 140 x 70 cm
Umiestnenie matraca najnižšie: 30 cm od podlahy
Umiestnenie matraca stredné: 42 cm od podlahy
Umiestnenie matraca najvyššie: 54 cm od podlahy

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Nevypĺňajte toto pole:
Príslušenstvo 30.5.2023 21:04
Neviem sa dopátrať k informácií, či k postieľke existuje príslušenstvo (mantinely)
Odpovedať

Podobné produkty