Rohová skriňa Como

Šikovná 2-dverová rohová skriňa Como vhodná nielen do detských či študentských izieb. Skriňa efektne využíva priestor, ktorý by inak ostal nevyužitý, no zároveň umožní pohodlné uloženie množstva oblečenia, odevných doplnkov, ale aj športových pomôcok

Dostupnosť Výroba (2 - 5 týždňov)
Kód: CM02/MEB
235,38 € 196,15 € bez DPH
Rohová skriňa Como

Rohová skriňa Como

Rohová skriňa Como zaujme po vizuálnej stránke, no o nič horšie nie je na tom ani čo sa týka úložnej plochy. Skriňa po otvorení dverí ponúkne veľký vnútorný priestor s otvorenými poličkami a závesnými tyčami. V skrini tak okrem oblečenia, nájdu svoje miesto aj športové potreby, hračky, alebo sezónne vecí či odevné doplnky.

Rohová skriňa Como je vyrobená z laminovanej dosky, ľahko sa udržiava a čistí. Skriňa disponuje ABS hranami, čo výrazne zvyšuje jej odolnosť proti poškodeniu. Dostupná v príjemnom farebnom vyhotovení biela-dub wilton-sivá.

Ďalšie informácie:

2-dverová rohová skriňa Como je dodávaná v balení na samomontáž. Balenie obsahuje podrobný návod na montáž, ktorý krok za krokom ukazuje ako rohovú skriňu zostaviť. Súčasťou balenia je všetko potrebné vybavenie na montáž (skrutky atď.).

Dodatočné parametre

Kategória: Detské rohové skrine
Výška (cm): 190
Šírka (cm): 90
Hĺbka (cm): 90
Farba: Biela, Sivá

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobný produkt

Como B
Detská izba como B
Výroba (2 - 5 týždňov)
972,74 €

Detská izba Como B stavila na decentný dizajn, no nezabudla ani na praktickú stránku...

17732/MEB