Drevená motorická hra - balansujúca žaba

Drevená motorická balansujúca žabka overí šikovnosť vašich detí. Cieľom je naskladať na seba dieliky tak, aby sa žabka nevyvrátila a dieliky nespadli. Aby to nebolo jednoduché poradie uložených dielikov určuje hod kockou. Motorická hra je vyrobená z kvalitného dreva a jeurčená pre 1-4 hráčov.

Dostupnosť Na sklade
Kód: LE11058
11,30 € 9,40 € bez DPH
Drevená motorická hra - balansujúca žaba

Drevená motorická hra - balansujúca žaba

Drevená hra, pri ktorej si deti precvičujú jemnú motoriku, úsudok, logické myslenie a trpezlivosť. Hra je určená pre 1-4 hráčov. Motorická hra je vyrobená zo 100 % dreva FSC.

Pravidlá hry:

  • Položte žabu na rovnú plochu.
  • 1 hráč: Hoď kockou a príslušný dieliku polož na žabku. Hoď kockou znova a umiestni ďalší farebný valček. Uisti sa, že žaba drží rovnováhu a nespadne. Pokračuj v hre do doby, než umiestniš posledný valček. Ak stratí žaba rovnováhu a valčeky spadnú, začni od začiatku.
  • 2 až 4 hráči: V hádzaní kockou a umiestňovaní valčekov sa striedajte. Hráč, ktorého valček spadne, je vyradený z hry. Ostatní pokračujú v hre.

O značke Small Foot by Legler

Nemecká firma Legler zameraná na výrobu kvalitných drevených hračiek od roku 1996. Všetky drevené hračky značky Small Foot majú označenie CE a sú vyrábané podľa európskej normy pre bezpečnosť hračiek EN 71. Použité farby sú špeciálne vyvinuté pre drevené hračky a sú odolné aj proti slinám detí. Drevo na výrobu týchto hračiek pochádza z lesníckych spoločností zapojených do zalesňovania. Drevené hračky Small Foot sú žiarivo farebné produkty, ktoré sú vyrobené prevažne z prírodných surovín – dreva.

Čo znamená 100 % FSC drevo

Značka a certifikát FSC® (Forest Stewardship Council) zaručuje, že drevo, z ktorého bol výrobok vyrobený, nebolo vyťažené nelegálne a pochádza z lesov obhospodarovaných šetrným či prírode blízkym spôsobom, v ktorom sú dodržiavané prísne environmentálne a sociálne požiadavky. Značka FSC® na výrobku znamená, že svojím nákupom pomáhate chrániť lesy a podporujete šetrné, zodpovedné či prírode blízke hospodárenie, vďaka ktorému sú naše lesy stabilnejšie, zdravšie, majú prirodzenú druhovú skladbu a lepšie odolávajú negatívnym následkom klimatických zmien.

Parametre:

  • Rozmery: 16x2x8 cm
  • Vek: 3+
  • Materiál: 100 % drevo FSC
  • Obsahuje 20 dielikov
  • Počet hráčov: 1-4

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty