Preliezacia rebrina Adventure

Majú vaši drobci radi pohyb a prekonávanie prekážok? A možno by ste ich chceli k aktivite motivovať. Rebrina je ideálna hračka na precvičenie motoriky a koordinácie. Štýlová drevená rebrina je ako stvorená pre drobcov, ktorí radi preliezajú, podliezajú, šplhajú a balansujú. Má pevnú prispôsobiteľnú konštrukciu vyrobenú z dreva a kovu v prírodných, no veselých farbách.

Dostupnosť Na sklade
Kód: LE12238
216,80 € 180,70 € bez DPH
Preliezacia rebrina Adventure

Drevená rebrina pre deti pretvorí izbu na ihrisko

Preliezacia rebrina vyniká svojou flexibilnou a nastaviteľnou konštrukciou. Je možné ju rozložiť do niekoľkých rôznych tvarov, a nabáda tým k tvorbe celých zostáv tvorených väčším počtom tejto hračky. Vďaka tejto vlastnosti môže byť v prípade potreby aj mimoriadne skladná. Deti môžu s jej pomocou rozvíjať motorické zručnosti, rovnováhu či koordináciu pohybu, a možno ju tak využiť aj na pohybovú terapiu. Skvele doplní každú izbu, alebo herný kútik a je možné ju hravo kombinovať s ďalšími konštrukčne aj farebne zjednotenými prekážkami radu Small Foot Adventure, ako je napríklad táto preliezacia hojdačka Adventure, balančné kamene či chodníky. Hračka je vyrobená z kombinácie odolnej preglejky a masívneho dreva. Výrobok vyžaduje montáž, dodávané s detailným návodom na zostavenie.

Hlavné vlastnosti

  • široké možnosti nastavenia a rozloženia
  • odolné drevené prevedenie
  • nosnosť max. 50 kg

O značke Small Foot by Legler

Nemecká firma Legler zameraná na výrobu kvalitných drevených hračiek od roku 1996. Všetky drevené hračky značky Small Foot majú označenie CE a sú vyrábané podľa európskej normy pre bezpečnosť hračiek EN 71. Použité farby sú špeciálne vyvinuté pre drevené hračky a sú odolné aj proti slinám detí. Drevo na výrobu týchto hračiek pochádza z lesníckych spoločností zapojených do zalesňovania. Drevené hračky Small Foot sú žiarivo farebné produkty, ktoré sú vyrobené prevažne z prírodných surovín – dreva. Deťom robia radosť od útleho veku, rozvíjajú ich hmatové a zmyslové zručnosti. Cieľom značky Small Foot je podporovať duševný a fyzický vývoj detí.

Parametre

  • Rozmery: 78 x 67 x 60 cm
  • Vek: 2+
  • Materiál: drevo, kov
  • Nosnosť: 50 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: