Švihadlo Zmrzlina dvoch príchutí - modré

Doprajte deťom dostatok pohybu vďaka švihadlu. Na toto sladké z masívneho dreva v tvare zmrzlín sa deťom budú zbiehať slinky. Kombinácia farebného lakovaného a prírodného dreva. Vyrobené vo Francúzsku. 

Dostupnosť Na sklade
Kód: V3012B
13,50 € 11,30 € bez DPH
Švihadlo Zmrzlina dvoch príchutí - modré

Drevené švihadlo pre deti s modrými kopčekmi zmrzliny

Akú príchuť má táto zmrzlina? Skákavú! Originálne spracované švihadlo s rukoväťami z masívneho dreva lakovaného tradičným procesom ponárania do kúpeľov s farbou. K dispozícii v niekoľkých atraktívnych farebných prevedeniach. Vhodné pre deti od 5 rokov. Švihadlo je dostupné aj v žlto-zelenej alebo červenej kombinácii.

Hlavné vlastnosti

  • jedinečný dizajn a spracovanie
  • vyrobené vo Francúzsku

O značke Vilac

Už viac ako 100 rokov plní značka Vilac detské sny. Spoločnosť Vilac sídli hlboko v srdci pohoria Jura, obklopená horami, jazerami a lesmi. Táto francúzska spoločnosť vyrába od roku 1911 drevené hračky v klasickom, starodávnom štýle s modernými farbami a vzormi. Hračky Vilac sú jedinečné, nikdy nevyjdú z módy a dokážu očariť všetky generácie. Vilac pomáha utvárať detskú predstavivosť svojimi radostnými ilustráciami, dizajnmi a reinterpretáciami klasických hračiek, ktoré sa len tak neopotrebujú. Drevené hračky Vilac vzbudzujú vášeň aj o 50 rokov neskôr, keď ako dospelí náhodou nájdete v podkroví hračky, ktoré ste ako deti milovali. Vilac už 100 rokov prepája deti s hračkami, ktoré si obľúbia a vážia si ich. A prečo ich deti tak milujú? To zostáva tajomstvom firmy Vilac.

Parametre

  • Dĺžka: 2 m
  • Rozmer rukoväte: 16 cm
  • Vek: 5+
  • Materiál: drevo, tkanina
  • Vyrobené vo Francúzsku

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty