Interaktívna kocka XXL

Interaktívna zábava s množstvom zaujímavých úloh dokáže dieťa zabaviť na veľmi dlhý čas. Pri hre dieťa zakaždým objaví na kocke niečo nové - napríklad rolničku, vkladačku, labyrint a veľa iných hier, ilustrácií a figúrok.

Dostupnosť Na sklade
Kód: LE12231
242,70 € 202,30 € bez DPH

Interaktívna kocka XXL

XXL motorická interaktívna kocka v tvare hexagónu je vyrobená z pevného dreva a má rôzne aktivity na 8 stranách. Nájdete tu napríklad korálikový labyrint, vkladačky, otočné doštičky, prevliekačku/triedenie farieb a skladačku. Rolnička stimuluje sluch a trénuje sluchové vnímanie. Detailné ilustrácie deťom odhalia každodenný život zvierat. Oddeliteľné a obojstranné veko môžete pripevniť bez použitia náradia, na jednej strane korálikový labyrint a vláčikodráha, na druhej strane kriedová tabuľa a ilustrácia kempovania.

Veko tiež môžete použiť ako podložku na kreslenie alebo pri hre na zemi. Motorická kocka ponúka veľa úložného priestoru na vlastné doplnky - navliekacie prvky, kosti pre psov, ktoré slúžia ako náradie; veľké drevené skrutky, vkladacie prvky, drevené stavebné kocky a figúrky (krovie, psy, mačky, cestné zátarasy, rampy). V balení 3 vozidlá: minibus, karavan a príves. Kocka má pogumované nohy, chráni tak podlahy. Jemné farby, jasne viditeľné drevo, bude sa hodiť do každého interiéru.

Hlavné vlastnosti:

  • Osem strán plných aktivít
  • Trénuje jemnú motoriku, sluch, hmat
  • V balení 3 autíčka

Charakteristika produktu:

  • Rozmery: 57 x 50 x 43 cm
  • Výška hracej plochy: 32 cm
  • Vek: od 12 mesiacov
  • Materiál: drevo, kov, magnet, plast

O spoločnosti Legler

Nemecká spoločnosť Legler sa od roku 1996 zameriava na výrobu kvalitných drevených hračiek. Všetky drevené hračky Small Foot majú označenie CE a sú vyrobené v súlade s európskou normou pre bezpečnosť hračiek EN 71. Použité farby sú špeciálne vyvinuté pre drevené hračky a sú odolné aj voči detským slinám. Drevo používané na výrobu týchto hračiek pochádza väčšinou z lesníckych spoločností, ktoré sa zaoberajú obnovou lesov.

Všetci zákazníci tak majú možnosť prispieť k zachovaniu prirodzene rastúcich lesov. Drevené hračky od tejto spoločnosti predstavujú pestrofarebné výrobky, vyrobené prevažne z prírodných surovín - dreva. Robia deťom radosť už od útleho veku a rozvíjajú ich hmatové a zmyslové schopnosti. Cieľom značky Small Foot je podporovať duševný a fyzický rozvoj detí.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty