Motorická kocka - modrá

Rozmery: 11,8 x 12,6 x 11,8 cm
Vek: od 12 mesiacov
Materiál: 100 % FSC® drevo
Obsahuje: 9 ks

Dostupnosť Na sklade
Kód: BJ33010
23,20 € 19,30 € bez DPH
Motorická kocka - modrá

Drevená motorická hračka pre najmenších

Deti budú touto vkladačkou zo 100 % FSC® dreva priam unesené! Vložte farebné kocky do správnych otvorov a pozerajte sa ako padajú do vnútra. Kocky je možné vytiahnuť veľmi jednoducho – veľkým vrchným otvorom, cez ktorý sú natiahnuté 2 gumičky, aby dieliky len tak nevypadli. Vkladanie dielikov precvičuje zručnosť detí a taktiež koordináciu ruky-oka. Pastelové farby a prírodné drevo sú vhodné pre chlapcov aj dievčatá. Vyrobené z FSC certifikovaných materiálov tým najetickejším spôsobom. Kvalitné drevo značí, že vám hračka vydrží mnoho rokov. Zodpovedá európskym bezpečnostným štandardom.

Hlavné vlastnosti

  • vyrobené z 100 % FSC® certifikovaného dreva
  • 9 dielov
  • rozvíja zručnosť a koordináciu ruky-oka
  • lak bezpečný pre deti

O certifikáte FSC

Značka a certifikát FSC® (Forest Stewardship Council) zaručuje, že drevo, z ktorého bol výrobok vyrobený, nebolo vyťažené nelegálne a pochádza z lesov obhospodarovaných šetrným či prírode blízkym spôsobom, v ktorom sú dodržiavané prísne environmentálne a sociálne požiadavky. Značka FSC® na výrobku znamená, že svojim nákupom pomáhate chrániť lesy a podporujete šetrné, zodpovedné či prírode blízke hospodárenie, vďaka ktorému sú naše lesy stabilnejšie, zdravšie, majú prirodzenú druhovú skladbu a lepšie odolávajú negatívnym následkom klimatických zmien.

O značke Bigjigs Toys

Anglická značka Bigjigs Toys bola založená roku 1985 a spočiatku sa zaoberala len výrobou drevených puzzle. Majitelia vyrábali všetko ručne, s láskou, v malom záhradnom domčeku a svoje výrobky predávali na trhu. Spokojní zákazníci výrobcov motivovali k mnohým ďalším nápadom a rozšíreniu ponuky o ďalšie drevené hračky. Pribudlo zasielanie poštou a predaj cez katalóg. Spokojnosť a ohlas značky rástli, takže nasledoval veľkoobchodný predaj a pre udržanie výrobných cien presun a rozšírenie výroby na východ. Nové značky kvalitných a nápaditých hračiek si v Anglicku všimli ďalšie veľké predajné firmy. Dnes Bigjigs Toys hračky zostávajú vo vlastníctve rodiny s obrovskými skladmi v juhovýchodnom Anglicku. Spoločnosť aj naďalej dodáva svoje hračky širokej zákazníckej základni vo Veľkej Británii a západnej Európe podporená lojálnym, oddaným a tvrdo pracujúcim tímom zamestnancov. Všetky drevené hračky Bigjigs Toys sú navrhnuté v Anglicku a vyrobené ako tam, tak aj vo východnej Európe a juhovýchodnej Ázii. Kvalita hračiek značky BigJigs Toys je testovaná a zodpovedá všetkým podmienkam na predaj v EÚ a USA.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty