Regál Bergen BE5

Kód: 16550/MEB
173,60 € 144,67 € bez DPH
Výroba (2 - 5 týždňov)

Regál Bergen BE5 v elegantnom bielom vyhotovení s kontrastnými čiernymi nožičkami a úchytkami. Oceníte príťažlivý dizajn, skrinku s dvierkami, zásuvku a police, do ktorých uložíte nielen knihy, či dekoratívne drobnosti, ale v prípade potreby aj oblečenie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Regál Bergen BE5

Regál Bergen BE5 z obľúbenej kolekcie sektorového nábytku je mimoriadne štýlový a elegantný prvok interiéru. Navrhnutý pre obývacie izby, no uplatnenie nájde aj v študentských a detských izbách. Dekoratívne prvky v podobe čiernych nožičiek a úchytiek dodávajú regálu zaujímavý vzhľad. Do regálu sa dajú uložiť akékoľvek dekoratívne drobnosti, hry, hračky, knihy a dokonca aj oblečenie alebo odevné doplnky. Regál disponuje 3 poličkami, zásuvkou  a skrinkou s dvierkami. Je vyrobený z kvalitných materiálov a preto vám bude pri minimálnej starostlivosti slúžiť mnoho rokov.

Ďalšie informácie:

Regál Bergen BE5 je dodávaný v balení na samomontáž. Balenie obsahuje podrobný návod na montáž, ktorý krok za krokom ukazuje ako regál zostaviť. Súčasťou balenia je všetko potrebné vybavenie na montáž (skrutky atď.).

Dodatočné parametre

Kategória: Regály na hračky a knihy
Výška (cm): 190
Šírka (cm): 50
Hĺbka (cm): 40
Farba: Biela

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: