Vreckové kvízy JUNIOR - Múdra hlavička

Rozmery balenia: 13 x 10 x 2 cm
Vek: 8+
Materiál: kartón
Počet hráčov: 1-4
Dĺžka hry: 20 minút
Obsahuje: 53 obojstranných kariet

Dostupnosť Na sklade
Kód: DI622326
7,20 € 6 € bez DPH
Vreckové kvízy JUNIOR - Múdra hlavička

Kvízová hra s kartami otázok preverí vedomosti detí

Až 106 otázok pre inteligentné hlavičky! Vďaka týmto kvízom budete 9-krát múdrejší! Ktoré zariadenie sa predtým ovládalo otočným číselníkom? A kto bol Václav Havel? 106 otázok o prírode, kultúre, histórii, technológiách a športe, vás pozýva na vedomostnú zábavu. Na každej karte sa nachádzajú vždy dve otázky. Odpovede uvidíte po otočení na druhej strane. Cestovné balenie je ideálne nielen na výlety, ale napríklad aj do školskej tašky. Cez prestávku sa zaručene bude hodiť!

Hlavné vlastnosti:

  • zamestná myseľ vašich detí na dlhú dobu
  • okrem zábavy vás čaká množstvo nových informácií
  • 53 obojstranných kariet
  • 106 otázok

O značke Dino

Aktivity spoločnosti Dino s.r.o. od roku 1994 zahŕňajú vlastnú nakladateľskú činnosť v oblasti hier, puzzle a obrázkových kociek – program Dino a obchodnú činnosť v odbore hračiek v tuzemsku i zahraničí. Do povedomia širokej verejnosti sa spoločnosť dostala vďaka radu úspešných hier a širokému sortimentu puzzle, ako sú napr.: „Dostihy a stávky“ alebo „Človeče, nehnevaj sa!“ a „Poď sa hrať“. Široký program tiež využíva atraktívne medzinárodné i domáce licencie ako: Walt Disney alebo Zdeněk Miler atď. Základom stratégie vývoja produktov Dino bol od začiatku dôraz na najvyššiu kvalitu obsahu, výtvarného spracovania a technického prevedenia.

Spoločnosť vyvíja vlastný Dino program puzzle, spoločenských hier a obrázkových kociek, v ktorom pri zachovaní vysokej kvality rešpektuje ako kultúrne, tak cenové zvyklosti lokálnych trhov. Dino program využíva významné licenčné tituly pre všetky zmienené sortimenty. Ponúka kompletný program detských a dospelých puzzle, detských, rodinných, edukatívnych aj party hier vo veľmi dobrej kvalite. Spoločnosť Dino Toys spolupracuje s významnými výtvarníkmi, grafikmi a vynálezcami a pre jednotlivých zákazníkov ponúka výrobu špeciálnych alebo lokálne adaptovaných titulov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Loto Bigjigs Toys
19,10 €
BJ791
Človeče, nehnevaj sa!
6,70 €
LE12022
Piškvorky v pastelových farbách LE11782
Jeujura Sada 100 hier
42,40 €
J11855
Hra Barikády a Halma Gold Edition LE12223