Jeujura Drevená stavebnica Técap 3XL 200 kusov

Rozmery balenia: 27 x 33 x 15 cm
Vek: 4+
Materiál: drevo
Počet dielov: 200 ks

Dostupnosť Na sklade
Kód: J8322
42 € 35 € bez DPH
Jeujura Drevená stavebnica Técap 3XL 200 kusov

Vyskladaj si vysoké veže podľa fantázie či návodu

Poznáte stavebnice Jeujura Técap? 3XL ponúkajú široký priestor na realizáciu stavieb úplne voľne podľa fantázie detí. Stavebnice sa skladajú z prírodných drevených doštičiek troch rozmerov, čím do stavieb vnášajú variabilitu a pridávajú im na zložitosti. Stavbou môžu deti rozvíjať vynaliezavosť a jemnú motoriku. Sú vyrábané vo Francúzsku, z masívneho bukového a borovicového dreva francúzskeho pôvodu. Dieliky sú ošetrené výhradne za použitia lakov na báze vody. Každá sada je balená v praktickom lepenkovom vedierku potlačenom rastlinnými atramentmi a súčasťou balenia sú brožúry so vzorovými stavbami a ich detailmi.

Hlavné vlastnosti

  • 200 prírodných dielikov z masívneho dreva
  • univerzálne dieliky troch rozmerov
  • praktické balenie
  • vyrobené vo Francúzsku

Viac o značke Jeujura

Korene spoločnosti Jeujura siahajú do roku 1911, kedy Henri Liégeon založil svoju drevodielňu v Champagnole v pohorí Jura. Podnik sa zaoberal výrobou predmetov dennej potreby. Keď bol v roku 1931 poverený vedením syn zakladateľa Bernard Liégeon, podnik sa preorientoval na výrobu drevených hier, hračiek, ale aj počítadiel. Inšpirovaný pôvabom horských chát, neskôr Bernard Liégeon uviedol vlastný typ drevenej stavebnice, ktorou sa podnik čoskoro preslávil. V roku 1948 bola na týchto základoch založená spoločnosť Jeujura. 

V 70. rokoch, pod vedením už tretie generácie rodiny Liégeon, sa spoločnosti darilo presadiť nielen na francúzskych, ale aj zahraničných trhoch. Dôraz bol kladený na neustály vývoj výrobkov a ich tematické rozšírenia. Začiatkom 80. rokov spoločnosť presídlila do vlastných priestorov neďaleko miesta svojho zrodu a zároveň s tým dodala produktom aj balením na rozmanitosti a farebnosti. O dekádu neskôr, už pod vedením zakladateľovej pravnučky Catherine Varaccaové, spoločnosť masívne investovala do strojového vybavenia a rozširovania priestorov. A onedlho potom, čo Jeujura oslávila sté výročie vydaním zberateľských sérií svojich hračiek, dostala štátne ocenenie „Entreprise du Patrimoine Vivant“, ktoré je určené francúzskym podnikom zachovávajúcim kultúrne dedičstvo, vynikajúcim remeselným a priemyselným know-how. Zároveň sa spoločnosť spojila s ďalšími tradičnými francúzskymi výrobcami hračiek, Petitcollin a VilacJeujura stále vyvíja a každoročne uvádza nové, autentické hračky, hry a pomôcky pre malých i dospelých.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Didaktické kocky - čísla
24,70 €
BJ32004
Vozík Tidlo s kockami ABC
98,50 €
T0171
Drevené kocky Woodland
16,70 €
BB33027
Vilac Drevené kocky Príbehy V2407
Drevené kocky Zafari
12,10 €
DI641280
Obrázkové kocky Safari 9 kociek BJ512