Detská izba Mobi C (2 farby)

Kód: 17762M/MEB 17762Z/MEB Zvoľte variant
906,18 € 755,15 € bez DPH
Výroba (2 - 5 týždňov) Výroba (2 - 5 týždňov) Zvoľte variant
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Decentná, no zároveň veľmi presvedčivá. Stručná charakteristika, ktorá však najlepšie vystihuje detskú izbu Mobi C. Nábytok vytvorí žiakom i študentom výborné  podmienky na relax aj učenie. Zaujímavá cena, 2 atraktívne farebné vyhotovenia. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Detská izba Mobi C (2 farby)

Detská izba Mobi C obsahuje:

Detská izba Mobi C je zostavená tak, aby v maximálnej možnej miere vyhovovala všetkým žiakom bez výnimky a rodičov v blízkej či vzdialenejšej budúcnosti odbremenila od zbytočnej kúpy prípadných ďalších kúskov nábytku. Pri detskej izbe Mobi C sa tak budú môcť vaše ratolesti oprieť o služby kvalitného, vizuálne príťažlivého a plne funkčného nábytku, ktorý im pri troche starostlivosti bude slúžiť dlhé roky.

Detská izba Mobi C poteší klasickými regálmi i skriňami, do ktorých sa dá "napratať" množstvo oblečenia, odevných doplnkov, športových či školských pomôcok a veľa ďalších užitočných predmetov. Detská izba prirodzene kladie dôraz nielen na úložný priestor, ale aj na komfort učenia i odpočinku. O  ten sa v prvom prípade postará praktický písací stôl, kvalitný odpočinok bude v réžii postele so štandardným rozmerom matraca 200 x 90 cm (matrac nie je súčasťou dodávanej postele). Pridanou hodnotou postele je nočný stolík.  

Detská izba je vyrobená z laminovanej dosky, ľahko sa udržiava a čistí. Disponuje ABS hranami, čo výrazne zvyšuje jej odolnosť proti poškodeniu.  Izba je dostupná v bielo - modrej alebo bielo - žltej farebnej kombinácii. 

Ďalšie informácie:

Detská izba Mobi C je dodávaná v balení na samomontáž. Ku každému kusu nábytku je pripojený podrobný návod na montáž, ktorý ukazuje krok za krokom, ako ho zostaviť. Balenie disponuje všetkým potrebným vybavením na montáž nábytku (skrutky atď.).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: