Detská izba Mobi C (2 farby)

Decentná, no zároveň veľmi presvedčivá. Stručná charakteristika, ktorá však najlepšie vystihuje detskú izbu Mobi C. Nábytok vytvorí žiakom i študentom výborné  podmienky na relax aj učenie. Zaujímavá cena, 2 atraktívne farebné vyhotovenia. 

Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Dostupnosť 2 - 5 týždňov 2 - 5 týždňov Zvoľte variant
Kód: 17762M/MEB 17762Z/MEB Zvoľte variant
1 168,30 € 973,60 € bez DPH
Detská izba Mobi C (2 farby)

Detská izba Mobi C (2 farby)

Detská izba Mobi C obsahuje:

Detská izba Mobi C je zostavená tak, aby v maximálnej možnej miere vyhovovala všetkým žiakom bez výnimky a rodičov v blízkej či vzdialenejšej budúcnosti odbremenila od zbytočnej kúpy prípadných ďalších kúskov nábytku. Pri detskej izbe Mobi C sa tak budú môcť vaše ratolesti oprieť o služby kvalitného, vizuálne príťažlivého a plne funkčného nábytku, ktorý im pri troche starostlivosti bude slúžiť dlhé roky.

Detská izba Mobi C poteší klasickými regálmi i skriňami, do ktorých sa dá "napratať" množstvo oblečenia, odevných doplnkov, športových či školských pomôcok a veľa ďalších užitočných predmetov. Detská izba prirodzene kladie dôraz nielen na úložný priestor, ale aj na komfort učenia i odpočinku. O  ten sa v prvom prípade postará praktický písací stôl, kvalitný odpočinok bude v réžii postele so štandardným rozmerom matraca 200 x 90 cm (matrac nie je súčasťou dodávanej postele). Pridanou hodnotou postele je nočný stolík.  

Detská izba je vyrobená z laminovanej dosky, ľahko sa udržiava a čistí. Disponuje ABS hranami, čo výrazne zvyšuje jej odolnosť proti poškodeniu.  Izba je dostupná v bielo - modrej alebo bielo - žltej farebnej kombinácii. 

Ďalšie informácie:

Detská izba Mobi C je dodávaná v balení na samomontáž. Ku každému kusu nábytku je pripojený podrobný návod na montáž, ktorý ukazuje krok za krokom, ako ho zostaviť. Balenie disponuje všetkým potrebným vybavením na montáž nábytku (skrutky atď.).

Dodatočné parametre

Kategória: Detské izby
Farba: Biela, Žltá, Modrá

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Mobi 2
240,30 €
MO2B/MEB
Mobi 4 MO4B/MEB
Mobi 7
145,20 €
MO7B/MEB
Mobi 11 MO11B/MEB
Mobi 14
75,70 €
MO14B/MEB
Mobi 17 MO17B/MEB
Mobi 18
301,90 €
MO18B/MEB
Cube 1 natural
Detská izba Cube
2 - 5 týždňov
2 010,10 €
50828/PIN