Študentská izba Calmo (sivá)

Kód: 3803/PIN
1 782,60 € 1 485,50 € bez DPH
Výroba (2 - 5 týždňov)

Detská izba Calmo je výborným dôkazom toho, že dizajnovo vydarený nábytok môže byť zároveň plne funkčný, pohodlný a praktický. Zostava nábytku Calmo s množstvom úložného priestoru bude pýchou každej detskej izby.

Detailné informácie

Podrobný popis

Študentská izba Calmo (sivá)

Súčasťou zostavy nábytku je:

Detská izba Calmo je nadčasová, praktická a myslí na všetky potreby dieťaťa. Bez povšimnutia nenecháva kvalitu, nábytok Calmo je preto vyrobený z vysokokvalitnej MDF dosky. Zostava nábytku sa nemusí hanbiť ani za tichý uzatvárací systém dvierok a zásuviek, ktorý je k dispozícii v sivej farbe.

Efektnou súčasťou nábytku sú tiež pevné, zaoblené kovové úchytky, ktoré umožňujú bezpečnú manipuláciu s nábytkom a pre malé deti nepredstavujú nebezpečenstvo. Nespomenuli sme však ešte jednu dôležitú stránku nábytku. Detská izba Calmo reprezentuje líniu detského nábytku so sviežim, príjemným a jednoduchým vzhľadom. Takáto jednoduchosť má svoje výhody, pretože vám umožňuje siahnuť po akýchkoľvek interiérových doplnkoch, ktoré ak vás omrzia, môžete kedykoľvek vymeniť za nové. Farba zostavy je približne rovnaká ako RAL 7035.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: