Drevená motorická hra - balansujúca mačka

Drevená motorická balansujúca mačička overí šikovnosť vašich detí. Cieľom je naskladať na seba klbká tak, aby sa hračka nevyvrátila a klbká nespadli. Aby to nebolo jednoduché poradie uložených dielikov určuje hod kockou. Motorická hra je vyrobená z kvalitného dreva a môže ju hrať jedna osoba alebo aj viacerí hráči.

Dostupnosť Na sklade
Kód: LE7783
18,90 € 15,80 € bez DPH
Drevená motorická hra - balansujúca mačka

Drevená motorická hra - balansujúca mačka

Drevená motorická hra z farebného masívneho dreva je vhodná na zlepšenie manuálnej zručnosti! Drevená hra, pri ktorej si deti precvičujú jemnú motoriku, úsudok, logické myslenie a trpezlivosť. Hru môže hrať jeden hráč alebo aj viacerí.

Jeden hráč: Hoď kockou a príslušnú farbu polož na mačičku. Hoď kockou znova a umiestni ďalšie farebný valček. Uisti sa, že mačička drží rovnováhu a nespadne. Pokračuj v hre do doby, než umiestniš posledný valček. Ak stratí mačička rovnováhu a valčeky spadnú, začni od začiatku. 

2 až 4 hráči: V hádzaní kockou a umiestňovaní valčekov sa striedajte. Hráč, ktorého valček spadne, je vyradený z hry. Ostatní pokračujú v hre.

Hlavné vlastnosti:

  • Precvičuje jemnú motoriku detí
  • Môžu ju hrať aj viacerí hráči
  • Vyrobené z masívneho dreva

O značke Small Foot

Nemecká firma Legler zameraná na výrobu kvalitných drevených hračiek od roku 1996. Všetky drevené hračky značky Small Foot majú označenie CE a sú vyrábané podľa európskej normy pre bezpečnosť hračiek EN 71. Použité farby sú špeciálne vyvinuté pre drevené hračky a sú odolné aj proti slinám detí. Drevo na výrobu týchto hračiek pochádza z lesníckych spoločností zapojených do zalesňovania. Drevené hračky Small Foot sú žiarivo farebné produkty, ktoré sú vyrobené prevažne z prírodných surovín – dreva.

Parametre:

  • Rozmery: 20x10x3 cm
  • Vek: 3+
  • Materiál: drevo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Prevliekacia hra Záhrada
24,20 €
V1517
Prevliekanie - obliekací medvedík LE7891
Drevená doska na prevliekanie LE4610
Drevené počítadlo Profi 2
21,50 €
LE11324