Skriňa Marie - 3 dverová

Vysoká, priestranná trojdverová skriňa Marie s premysleným a dobre navrhnutým interiérom, ktorý vyhovie každému. Skriňa však poteší nielen variabilitou usporiadania políc, ale aj 2 zásuvkami.

Dostupnosť 2 - 5 týždňov
Kód: 025-043-110/PIN
917 € 764,20 € bez DPH
Skriňa Marie - 3 dverová
Marie 3door wardrobe white 1
Prémiový

Skriňa Marie - 3 dverová

Skriňa z kolekcie Marie osloví dospelých aj deti. Vyznačuje sa originálnym dizajnom, je mimoriadne priestranná a dokonale sa hodí do detskej izby. Môžete do nej uložiť všetky detské odevy a sezónne doplnky. V štandardnej výbave máte k dispozícii 4 police nad menšou zásuvkou a  6 políc i 2 tyče na zavesenie odevov nad väčšou zásuvkou. Ak by sa vám počet políc azda málil, môžete si pokojne dokúpiť ešte ďalšie 2 police. 

Materiál a spracovanie

Skriňa je vyrobená z kvalitnej MDF dosky, na výrobu vnútorných prvkov bola použitá laminovaná doska. Skriňa je natretá ekologickými farbami. Použitie ekologických farieb eliminovalo riziko alergie u detí na minimum. Skriňa je k dispozícii v bielej farbe. Hodí sa do chlapčenskej alebo dievčenskej izby, ale uplatní sa napríklad aj v hosťovskej izbe alebo na chalupe. Nábytok je dodávaný v balení na samomontáž.

Rozmery

  • Výška: 205 cm
  • Hĺbka: 56,5 cm
  • Šírka: 167,8 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Detské skrine
Výška (cm): 205
Šírka (cm): 167,8
Hĺbka (cm): 56,5
Farba: Biela
Materiál: MDF, Laminát, Drevotrieska

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: