Farebné fazule Jeujura 24 kusov

Rozmery balenia: 22 x 18 x 5 cm
Vek: 3+
Materiál: drevo
Obsahuje: 24 kusov v 4 farbách

Dostupnosť Na sklade
Kód: J8465
15,40 € 12,80 € bez DPH
Farebné fazule Jeujura 24 kusov

Drevené fazuľky na skladanie a balansovanie

Ukladajte fazuľky na seba tak, aby pokladaná bola vždy rozdielnej farby než dvojica pod ňou. Kto stavbu zhodí, prehral. Trénujte hrou jemnú motoriku a sústredenie. Vyrobené vo Francúzsku, z masívneho bukového a borovicového dreva francúzskeho pôvodu. Súčasti sú ošetrené výhradne za použitia farieb a lakov na báze vody. Balené v kartóne potlačenom rastlinnými atramentmi.

Hlavné vlastnosti

  • 24 dielikov z masívneho dreva
  • vyrobené vo Francúzsku

Viac o značke Jeujura

Korene spoločnosti Jeujura siahajú do roku 1911, kedy Henri Liégeon založil svoju drevodielňu v Champagnole v pohorí Jura. Podnik sa zaoberal výrobou predmetov dennej potreby. Keď bol v roku 1931 poverený vedením syn zakladateľa Bernard Liégeon, podnik sa preorientoval na výrobu drevených hier, hračiek, ale aj počítadiel. Inšpirovaný pôvabom horských chát, neskôr Bernard Liégeon uviedol vlastný typ drevenej stavebnice, ktorou sa podnik čoskoro preslávil. V roku 1948 bola na týchto základoch založená spoločnosť Jeujura. 

V 70. rokoch, pod vedením už tretie generácie rodiny Liégeon, sa spoločnosti darilo presadiť nielen na francúzskych, ale aj zahraničných trhoch. Dôraz bol kladený na neustály vývoj výrobkov a ich tematické rozšírenia. Začiatkom 80. rokov spoločnosť presídlila do vlastných priestorov neďaleko miesta svojho zrodu a zároveň s tým dodala produktom aj balením na rozmanitosti a farebnosti. O dekádu neskôr, už pod vedením zakladateľovej pravnučky Catherine Varaccaové, spoločnosť masívne investovala do strojového vybavenia a rozširovania priestorov. A onedlho potom, čo Jeujura oslávila sté výročie vydaním zberateľských sérií svojich hračiek, dostala štátne ocenenie „Entreprise du Patrimoine Vivant“, ktoré je určené francúzskym podnikom zachovávajúcim kultúrne dedičstvo, vynikajúcim remeselným a priemyselným know-how. Zároveň sa spoločnosť spojila s ďalšími tradičnými francúzskymi výrobcami hračiek, Petitcollin a VilacJeujura stále vyvíja a každoročne uvádza nové, autentické hračky, hry a pomôcky pre malých i dospelých.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Drevené počítadlo Educate LE11168
Drevená doska na prevliekanie LE4610
Prevliekanie zvieratiek
13,60 €
BJ505
Drevená mozaika - Pláž
26,70 €
BJ34004
Vilac Hra duel tangramov
31,40 €
V6061
Prevliekacia hra Záhrada V1517